Sorum var Çocuk olunca erkeklerin ilgisi neden azalır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çocuk olunca erkeklerin ilgisi neden azalır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,732 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk olunca erkeklerin ilgisi neden azalır
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hiç sorma Ayşem ne oldu bize neden bu hale geldik hiç anlamıyorum 🤦🥺
Evdekiler yetmiyor Muş gibi bide sürekli küçük oğlunu gönderip duruyor dayanamadım patladım en son dedim bu ne ya yeter bunlar sanki senin değil benim çocuklarım sürekli benim evime ne diye gönderip duruyorsun evdekiler zaten bana yetiyor bide bu velet çıktı başıma
Eee ona rağmen gönderiyor mu ya eşin seni bakıcı olarak mı almış bu ne ya 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Eee ona rağmen gönderiyor mu ya eşin seni bakıcı olarak mı almış bu ne ya 🤦🏻‍♀️
Evet utanmaz kadın 🤦 ah Ayşem ah eşime ne olduğunu bir bilsem gerisi umrumda değil onlar da gider herşeyde geçer beni bir tek eşim ilgilendiriyor, çünkü bu küçük dünyamda ailem dışında benim o ve oğlum başka kimsem yok , bir parça huzur istiyorum ya çok mu şey istiyorum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
🫤🤔🧐neden kızlar
Ben de öyle hissediyordum ama öyle değil canım yani sanmıyorum diyelim hormon olayı büyük sıkıntı sebep ya bu ya da eşime benden uzaklaştığını söylemiştim o da ben hamileyken baba olduğunu/olacağını hissetmediğini ama kızımız doğduktan sonra bunun çok güzel ama bir o kadar da ciddi bir sorumluluk olduğunu bu yüzden aklının çok meşgul olduğunu hatta hayatın biraz bile laylaylomluk olmadığını anladığını açıkça söyledi hak verdim açıkçası eşim doğumdan sonra çok işkolik olmuştu bu beni çok rahatsız ediyordu taa ki bu konuşmayı yapana kadar eşine destek ol en az senin kadar onun da desteğe ihtiyacı var

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ben de öyle hissediyordum ama öyle değil canım yani sanmıyorum diyelim hormon olayı büyük sıkıntı sebep ya bu ya da eşime benden uzaklaştığını söylemiştim o da ben hamileyken baba olduğunu/olacağını hissetmediğini ama kızımız doğduktan sonra bunun çok güzel ama bir o kadar da ciddi bir sorumluluk olduğunu bu yüzden aklının çok meşgul olduğunu hatta hayatın biraz bile laylaylomluk olmadığını anladığını açıkça söyledi hak verdim açıkçası eşim doğumdan sonra çok işkolik olmuştu bu beni çok rahatsız ediyordu taa ki bu konuşmayı yapana kadar eşine destek ol en az senin kadar onun da desteğe ihtiyacı var
Benimki de öyle hamile olduğumu öğrendiğimiz andan itibaren bütün mesailere kalmaya başladı.Doğum izni 5 gündü 3. Gün çağırdıla işimden olurum dedi gitti, 2 senedir haftalık izninde de gidiyor hiç tatili yok haftada 4-5 gün 12 saat çalışıyor.İnsan çok yalnız hissediyor sanki seni çocuğuna bakıcı yapmış o kaçmak için işte gibi geliyor başlarda ama sonradan alışıyor insan hak veriyor lohusalık geçtikten sonra.Hakkımızda hayırlısı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet utanmaz kadın 🤦 ah Ayşem ah eşime ne olduğunu bir bilsem gerisi umrumda değil onlar da gider herşeyde geçer beni bir tek eşim ilgilendiriyor, çünkü bu küçük dünyamda ailem dışında benim o ve oğlum başka kimsem yok , bir parça huzur istiyorum ya çok mu şey istiyorum
İnşallah bir an önce düzelir mariyam ua

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar