Çocuktaki ateş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Çocuktaki ateş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,621 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çocuktaki ateş
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrol sonrası düşmüştü doktor antibiyotik yazmış ama tekrar ateşi yükselirse 72 saat sonra kullanın demiş az önce yine çıktı ateşi üstünü çıkardım ateş düşürücü içirdim sürüntü testi de temiz çıktı niye böyle oluyor anlamıyorum tüm gün kasılmam vardı zaten ağlamak istiyorum birine bile yetemiyorum sanki

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrol sonrası düşmüştü doktor antibiyotik yazmış ama tekrar ateşi yükselirse 72 saat sonra kullanın demiş az önce yine çıktı ateşi üstünü çıkardım ateş düşürücü içirdim sürüntü testi de temiz çıktı niye böyle oluyor anlamıyorum tüm gün kasılmam vardı zaten ağlamak istiyorum birine bile yetemiyorum sanki
Aynı şeyi bende yaşadım canım hiç üzme kendini oğlum hastalandı 3 gün perişan oldum gece gündüz ama çocuk bu bende oturmuş ağlarken eşim ohooo sen daha oğlan hastalandı diye oturmuş agliyosun karnındaki de çıksın biri hastalandimi diğerinde bulatircak ikiside hasta olcak o zaman napcan bizi bırakıp gitcenmi pes ediyosun hemen dedi elbet geçer canım antibiyotik kullan ben bide limon sıkıp suyuna çorap lari batırıp ıslak giydirdim ayağına üzerini incelttim ateşi düştü bide öyle dene anlina eklem yerlerine de limonlu su ile ıslak bez uyguladım hep

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aynı şeyi bende yaşadım canım hiç üzme kendini oğlum hastalandı 3 gün perişan oldum gece gündüz ama çocuk bu bende oturmuş ağlarken eşim ohooo sen daha oğlan hastalandı diye oturmuş agliyosun karnındaki de çıksın biri hastalandimi diğerinde bulatircak ikiside hasta olcak o zaman napcan bizi bırakıp gitcenmi pes ediyosun hemen dedi elbet geçer canım antibiyotik kullan ben bide limon sıkıp suyuna çorap lari batırıp ıslak giydirdim ayağına üzerini incelttim ateşi düştü bide öyle dene anlina eklem yerlerine de limonlu su ile ıslak bez uyguladım hep
Haklı tabi ama ne yapayım dayanamıyoruz anne yüreği bugün o sürüntü testini verirken vazgeçecektim inanki gözünden yaş geldi ben bile bir kez yaptırmamışım ona geleceğine bana gelsin diyorum her anne gibi eşimle konuştuk az önce nöbete gitti tekrar mı çağırsam bilmiyorum ateşi yükselirse üstünü çıkardım ilaçlarını içirdim uyuttum canım takipteyim

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun kuzum bogazında bakteri olabilir o ates yapıyordur atesını dusuremezsen sureklı bez koy basına koltuk altına Allah yardımcın olsun

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Gecmıs olsun kuzum bogazında bakteri olabilir o ates yapıyordur atesını dusuremezsen sureklı bez koy basına koltuk altına Allah yardımcın olsun
Sağol canım tekrar götürsem mi sence hastane hasta çocuk kaynıyor sık götürmek de içime sinmiyor ama ne dersin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ateslenırse 72 saat sonra baslayın mı dedi ilacına 72 saat 3 gun yapıyor ateslenınce 3 gun sonra mı verecen ilac yoksa 3 gun boyunca ilacı mı kullanacan
antibiyotik için eğer tekrar ateşi çıkarsa 72 saat sonra kullanmaya başlayın demiş canım gribal enfeksiyon şu an demiş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar