Çocuktaki ateş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Çocuktaki ateş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,658 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Çocuktaki ateş
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zanazarina

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İki ayrı hastane iki ayrı doktor gördü cnm iğne serum birşey yapmıyorlar
Öyle şey olur mu ya çocuk ateşler içinde yansın hiç bişey yapmasınlar kavga ederdim ben. Ateş bı de beyine zarar veriyor bu kadar da olmaz ya.

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Öyle şey olur mu ya çocuk ateşler içinde yansın hiç bişey yapmasınlar kavga ederdim ben. Ateş bı de beyine zarar veriyor bu kadar da olmaz ya.
Evde yüksek hastaneye gidene kadar düşüyor canım doktora izah ettik ama biri test istedi temiz çıkınca antibiyotik yazdı gribal enfeksiyon diye diğeri de gece götürdüğünüz 3 gün bekleyin bu durumda birşey yapılamaz salgın var ama isterseniz yatış yapalım dedi onuda biz kabul etmedik açıkçası

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Evde yüksek hastaneye gidene kadar düşüyor canım doktora izah ettik ama biri test istedi temiz çıkınca antibiyotik yazdı gribal enfeksiyon diye diğeri de gece götürdüğünüz 3 gün bekleyin bu durumda birşey yapılamaz salgın var ama isterseniz yatış yapalım dedi onuda biz kabul etmedik açıkçası
Allah şifasını versin canım 🙏 daha antibiyotik bence kaç gündür çocuk perişan olmuştur ateşten

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Bugün kontrol sonrası düşmüştü doktor antibiyotik yazmış ama tekrar ateşi yükselirse 72 saat sonra kullanın demiş az önce yine çıktı ateşi üstünü çıkardım ateş düşürücü içirdim sürüntü testi de temiz çıktı niye böyle oluyor anlamıyorum tüm gün kasılmam vardı zaten ağlamak istiyorum birine bile yetemiyorum sanki
Inwallah iyi olur canim rabim yardimciniz olsun amin

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Allah şifasını versin canım 🙏 daha antibiyotik bence kaç gündür çocuk perişan olmuştur ateşten
Oda mahfoldu bizde öyle canım cayır cayır yanıyordu yavrum allahım çocuklarımız ile sınamasın 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Inwallah iyi olur canim rabim yardimciniz olsun amin
Allah razı olsun canım dua edin oğlumada ne olur bir an önce toparlasın oda 🤲

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Size de cok gelmis gecmis olsun kuzum
Geçmiş olsun canm benimde kızım 20 gün boyunca hastaydı ateşi vardı öksürükten boğazı yarıldı diyordum halsiz yorgun iştahı sıfır. Doktor doktor gezdik sabrettik ilaclarla serumlarla falan çok şükür iyi oldu yeri geldi bu 20 günde bu halimle ağladım üzüldüm ama yapacak bisi yoktu sabrettim daha iki buçuk yaşında benim kızım 😐 anne yüreği dayanmıyor gerçekten cok geçmiş olsun ileşecek inşallah canm 🤗

Bugun biraz daha iyi mi atesi nasıl kuzum😔
Oda mahfoldu bizde öyle canım cayır cayır yanıyordu yavrum allahım çocuklarımız ile sınamasın 🤲🤲🤲

Allah razı olsun canım dua edin oğlumada ne olur bir an önce toparlasın oda 🤲

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Size de cok gelmis gecmis olsun kuzum

Bugun biraz daha iyi mi atesi nasıl kuzum😔
Çok şükür canım ateşi düştü şükür ishali önlemeye çalışıyoruz allahım onlara gelen bize gelsin 😔

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hic kiyamiyorum ya iyi olsunlar da varsin cok aksilik yapsınlar 😔 aman atesin dusmesine cok sevindim canim ishalide insallah hemen geçer ya köfte patates falan yese yannda az bisey soğuk olmayan kola icse biraz ishalini keser aslnda kola kabiz yapiyor çünkü kuzum vala bilemedim ki ne yedirsen ne yapsan 😔
Çok şükür canım ateşi düştü şükür ishali önlemeye çalışıyoruz allahım onlara gelen bize gelsin 😔

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hic kiyamiyorum ya iyi olsunlar da varsin cok aksilik yapsınlar 😔 aman atesin dusmesine cok sevindim canim ishalide insallah hemen geçer ya köfte patates falan yese yannda az bisey soğuk olmayan kola icse biraz ishalini keser aslnda kola kabiz yapiyor çünkü kuzum vala bilemedim ki ne yedirsen ne yapsan 😔
Ay iştahı o kadar kesildi ki abur cubura biter her çocuk gibi şimdi canım çekmiyor diyor muz zorla yedirdim bir tane kola içerim dedi koydum bardağa baktım sızmış koltukta Hepsini esirgesin mevlam ayaklarına taş gözlerine yaş dedirtmesin canım 🤲🤲🤲🥺

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Ay iştahı o kadar kesildi ki abur cubura biter her çocuk gibi şimdi canım çekmiyor diyor muz zorla yedirdim bir tane kola içerim dedi koydum bardağa baktım sızmış koltukta Hepsini esirgesin mevlam ayaklarına taş gözlerine yaş dedirtmesin canım 🤲🤲🤲🥺
Kurban olurum ya pasam keyfi olsa yiyip icecek yazik hali yok demekki rabbim sifa versin bir an önce toparlar insallah ya iyi yonunden düşün üzülme nurum sen dogum yapmadan hastaligi atmis olacak kardesi dogunca bağışıklığı guclenmis olacak bidaha da uzun sure gelmesin pis hastalk insllah

Tüm sayfalar yüklendi.