Çok acil lütfen.. kan değerim düşmüş

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hüma'nın annesi tarafından oluşturulan Çok acil lütfen.. kan değerim düşmüş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 905 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok acil lütfen.. kan değerim düşmüş
Konbuyu başlatan Hüma'nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kan değerim 8.8 e düşmüş doktor yatış verdi ancak 13 aylık ta kızım var ve cidden bırakacak kimsem yok feramat ilaç yazdı benim gibi olupta ilaçla kendini toplayan ya da kan değeri yükselsin diye yaptığınız neler var?

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kan değerim 8.8 e düşmüş doktor yatış verdi ancak 13 aylık ta kızım var ve cidden bırakacak kimsem yok feramat ilaç yazdı benim gibi olupta ilaçla kendini toplayan ya da kan değeri yükselsin diye yaptığınız neler var?
Çok geçmiş olsun Hastanede tabi daha çabuk olur iyileşmen serumlar ilaçtan ziyade daha çabuk etki ediyor ama küçük çocuğun varsa bakacak ta biri yoksa ne yapacaksın canım eşinin bakma şansı yok mu idare edemez mi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım benim de 0,1e düştüğü için felç geçirmiştim üç ay içinde çok şükür kan değerlerim yavaş yavaş düzelmeye başladı ve şuanda hâlâ çok dikkat ediyorum. Senin kan değerlerin yinede iyi canım sen bol bol kırmızı et, kuzu ciğeri, kabak çekirdeği, nohut,kuru fasülye, yeşil soğan, kuru üzüm, pekmez ve kan yapan yiyecekler tüket bol bol kısa sürede toparlanırsın inşallah 🙏🌼

Hüma'nın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım, Allah yardımcın olsun 🙏
Amin canım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim de 0,1e düştüğü için felç geçirmiştim üç ay içinde çok şükür kan değerlerim yavaş yavaş düzelmeye başladı ve şuanda hâlâ çok dikkat ediyorum. Senin kan değerlerin yinede iyi canım sen bol bol kırmızı et, kuzu ciğeri, kabak çekirdeği, nohut,kuru fasülye, yeşil soğan, kuru üzüm, pekmez ve kan yapan yiyecekler tüket bol bol kısa sürede toparlanırsın inşallah 🙏🌼
Geçmiş olsun size de sağolun önerileriniz için

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar