Çok acil yardımcı olur musunuz kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melis38 tarafından oluşturulan Çok acil yardımcı olur musunuz kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok acil yardımcı olur musunuz kizlar
Konbuyu başlatan Melis38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yeni anne..

Melis38

Kayıtlı Üye
rank
Ben 34 haftalık gebeyim ama iki doktorumda bebeğin 2 hatta 3 hafta onden gittiğini söylüyor ama bir sorun yok çok şükür akrabalarında benim gebelik tarihimi yanlış hesapladigimi duusnuyor böyle bişey olabilirmi eğer öyleyse doktorum haftaya doğum olur diyir sizce

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ben 34 haftalık gebeyim ama iki doktorumda bebeğin 2 hatta 3 hafta onden gittiğini söylüyor ama bir sorun yok çok şükür akrabalarında benim gebelik tarihimi yanlış hesapladigimi duusnuyor böyle bişey olabilirmi eğer öyleyse doktorum haftaya doğum olur diyir sizce
Bebeğin durumu iyi ise bir sıkıntı olmaz iri bebek olmuş oluyır benim de aynı şuan 37 haftalık ama 39 ile uyumlu çıkıyor sezeryan olacağım için son bir haftam kaldı

Zerda

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin durumu iyi ise bir sıkıntı olmaz iri bebek olmuş oluyır benim de aynı şuan 37 haftalık ama 39 ile uyumlu çıkıyor sezeryan olacağım için son bir haftam kaldı
Evet canm çok şükür durumu iyi 33 haftalık Ken gittim 36 hafta dedi şimdi 34 haftalık oldu 35 tenhazirlik li olmamı söyledi sence doğuma mi alacak

Yeni anne..

Kayıtlı Üye
rank
Bn ce sen kendi tahminine dogru git bnm kizimda öyle dediler doğurdum bebk el kadar çıktı resmen erken doğdu o yüzden bu uygulamadaki tatile uyuyorum ben bide dediler kilolu o yüzden öyle ağrıların oluyor cıktı baktım küçük bisey dedim kilo bunun neresinde

Zerda

Kayıtlı Üye
rank
Bn ce sen kendi tahminine dogru git bnm kizimda öyle dediler doğurdum bebk el kadar çıktı resmen erken doğdu o yüzden bu uygulamadaki tatile uyuyorum ben bide dediler kilolu o yüzden öyle ağrıların oluyor cıktı baktım küçük bisey dedim kilo bunun neresinde
Sezeryanmiydi ?

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Evet canm çok şükür durumu iyi 33 haftalık Ken gittim 36 hafta dedi şimdi 34 haftalık oldu 35 tenhazirlik li olmamı söyledi sence doğuma mi alacak
Doğuma almaz ama çantanı felan hazırla hazır dursun bebeklere belli olmuyor haftada bir kontrole çağırmaya başlar artık o zaman belli olur doğumun

Tüm sayfalar yüklendi.