Sorum var Cok acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan Cok acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 278 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok acil
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler lutfen yardim edin.oğlum 9 ay 5 gunlukdu.demin uyutdum banyoya girdim nerdeyse 15 dakika sonra ciktim geldigim de cok tuhaf ses cikariyordu ve ellerini yumruk yapmis 2 koluda havada kalmisdi ve aglamak istiyordu ama sesi cikmiyordu kitlenmisdi sanki.bu karabasanmi?yavrum 20 dakika falan susmadi ablam ne kadar dualar okudu ondan sonra zor bela uyutdum başina gelen varmi?

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba anneler lutfen yardim edin.oğlum 9 ay 5 gunlukdu.demin uyutdum banyoya girdim nerdeyse 15 dakika sonra ciktim geldigim de cok tuhaf ses cikariyordu ve ellerini yumruk yapmis 2 koluda havada kalmisdi ve aglamak istiyordu ama sesi cikmiyordu kitlenmisdi sanki.bu karabasanmi?yavrum 20 dakika falan susmadi ablam ne kadar dualar okudu ondan sonra zor bela uyutdum başina gelen varmi?
Korkutmuslardir rüyada uyutsun zaman yanina bir gece lambası falan koy yada ışıklı bir yerde uyusun

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Merhaba canım evet olabilir üzücü bir durum gerçekten gece nöbeti diye de geçiyor ama oku sürekli bol bol oku bu dediğim ara ara tetiklenir ve bazı geceler olabilir ses verme korkar diyorlar kucaklama da diyorlar korkar yerinde piş pişla canım her aklına geldikçe bol bol oku

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
9 aylik bebek ne anlar ruyadan ama😔kac daatdir internetlerden bakiyorum cocuklar 2 yawindan sonra ruya goruyormus
Alakası yok oda rüya görebiliyor uyuyan bebekleri bile melekler güldürür uyurken korkutmuslar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

9 aylik bebek ne anlar ruyadan ama😔kac daatdir internetlerden bakiyorum cocuklar 2 yawindan sonra ruya goruyormus
1695932195631.png

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun bebekler bazen en ufak seyden bile korkabilirler sabah aksam gun icinde felak nas ayetel kursi oku ,bebekler savunmasizdir hem maddi hem manevi korkabilirler bol bol oku gecer insallah,bi gozumun onune geldi uzuldum bebekler cok savunmasizlar

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Allah yardimcin olsun bebekler bazen en ufak seyden bile korkabilirler sabah aksam gun icinde felak nas ayetel kursi oku ,bebekler savunmasizdir hem maddi hem manevi korkabilirler bol bol oku gecer insallah,bi gozumun onune geldi uzuldum bebekler cok savunmasizlar
kitlenib kalmisdi sakinlesmiyordu.hocaya daniadim dedi kabus karabasan olmus bir dua atdi dedi oku
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

IMG-20230928-WA0074.jpg

Tüm sayfalar yüklendi.