çok ağladım Bebeğe birşey olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan çok ağladım Bebeğe birşey olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,267 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı çok ağladım Bebeğe birşey olur mu
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysu çelik

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Bugün ve dün çok üzüldüm çok ağladım bebeğe birşey olur mu bi ara sol boşluğuma iğne batmış gibi oldu.
Hiç bisey olmaz canım Allahın izniyle bende ilk aylarımda çok ağlamıştım çok üzülmüştüm günlerce şimdi 4.5 aylık hiç biseyimiz yok çok şükür ama neye üzülüyorsan üzülme canım kendinden ve bebeğinden önemli değil hiçbişey emin ol buna.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Aysu bu durum gözlerine değil çenene vursun canım benim, hiç umurunda olmasın karşıdaki kırılmış üzülmüş felan. Haksizda olsan ağzına geleni şöyle rahatla, şu an önemli olan sensin ve bebeğin.

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah derdimi dinlediğin için teşekkür ederim
Rica ederim canım benim ne demek yeni gördüm kusura bakma 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aysu bu durum gözlerine değil çenene vursun canım benim, hiç umurunda olmasın karşıdaki kırılmış üzülmüş felan. Haksizda olsan ağzına geleni şöyle rahatla, şu an önemli olan sensin ve bebeğin.
Aynen kesinlikle katılıyorum sen üzüleceğine başkaları üzülsün kırılsın. Beni düşünmeyeni ben neden düşüneyim

Aysu çelik

Kayıtlı Üye
rank
😁😁 Tamm deniycem . Yalnız ezelden beri kimseyle doğru düzgün tartismadim o yzuden çekiniyorum galiba.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah kolaylık versin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar