Çok agrım var dua edin kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mamı Sibel tarafından oluşturulan Çok agrım var dua edin kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,132 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok agrım var dua edin kızlar
Konbuyu başlatan Mamı Sibel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3Oğul1Anne

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Biraz sizi güldürüyüm 😂😂😄 ben ilk dogumumu devlette yaptım sezeryan istedim zorla biraz benimki sıkıntılı oldu korkudan bayılmıştım çok kan görünce 😂 sonra Dr beni mecbur sezeryana aldı neyse doğum oldu uyandım odaya getirdiler falan bir süre sonra Dr yanıma geldi bana bir kinli bir sinirli o ne ne yatiyon kalk demesin mi bende ne biliyim doğumdan sonra yürümem gerektiğini 😄 kalkmam ben diyorum yatağa yapışıyom😂😂 kalk kalk dedi sezeryan sezeryan dersen böyle kalkamazsin dedi kalk yürüyecen dedi hemşirelere söyledi sabaha kadar yürüsün gelin gidin kontrol edin dedi 😄😂😂 yürürsün yürümessin derken beni kaldırdılar ilk yürüttüler ya Allah dedim aha karnım açıldı herşey dökülüyor 😂😄 ne günlerdi yarebbimm
🤣🤣🤣

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Çok agrım var kızlar
Doğdu mu minik kızın sezeryanla mı oldu doğum
Çok agrım var kızlar
Bebek doğmadı mı hala yoksa sezeryan mı oldun onun mu ağrısı var 😔😔 eğer normal doğum sancısı çekiyorsan Allah'ım kolaylıkla dünyaya getirmeni nasip etsin ağrılarını hafifletsin inşallah. Sezeryan ağrısı ise de Allah'ım biran evvel ağrılarını dindirir inşallah 🙏 dualarımız seninle

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank

Bebek doğmadı mı hala yoksa sezeryan mı oldun onun mu ağrısı var 😔😔 eğer normal doğum sancısı çekiyorsan Allah'ım kolaylıkla dünyaya getirmeni nasip etsin ağrılarını hafifletsin inşallah. Sezeryan ağrısı ise de Allah'ım biran evvel ağrılarını dindirir inşallah 🙏 dualarımız seninle
Dogum yaptı kuzum sezeryan yeri agriyor sanırım 😖

Mamı Sibel

Kayıtlı Üye
rank

Dogurdum cnm

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar