Çok az kişiyiz .

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysu çelik tarafından oluşturulan Çok az kişiyiz . başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,880 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok az kişiyiz .
Konbuyu başlatan Aysu çelik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Olmaz mı çok ağrım oldu ama insana göre değişir . Ben soldan vurdurdum . Terketme bizi :)
Yok niye terkediyim canım sende ilahi😄burda tecrübeli annelerden yardım alıyorum gidermiyim☺️bende salı vurulucam bakalım 21.hafta oluyo hayırlısı😌
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tam 4 gün agrısını cektim kolum kalkmadı bende soldan vurdurdum sağı çok kullanıyorum diye 20.haftada
Herkes soldan vuruluyo galiba bende soldan vurduruyum bari😌

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
O zaman benim Allah yardımcım olsun şimdiden😌
Canim belki ebenin vuruşunda var sorun bilmiyorum vurunca acı hissetmedim eve gelince başladı agrisi

Geçer bi kaç güne bende 4-5 gün cektim bide bilmeden üstüne yatıyordum ikinci doz birinci kadar agrıtmıyormuş zaten
Benim bir gun agri yapti agrisi gecti ama taş gibi şişti daha inmedi 5 gun oldu canim bugünle

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canim belki ebenin vuruşunda var sorun bilmiyorum vurunca acı hissetmedim eve gelince başladı agrisi

Benim bir gun agri yapti agrisi gecti ama taş gibi şişti daha inmedi 5 gun oldu canim bugünle
Geçmiş olsun canım İnşallah bende ağrı olmaz 😌

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et canm son aylarda sin bide ev taşıyorsun Allah yardımcın olsun inşallah kendinin yorma dan yap cnm
Amin canım inşallah sağol. Zor oluyor da ne yapayım mecbur uğraşıyorum. Ağır kaldırmıyorum kardeşim falan da geldi zaten, bi anda yüklenmedim yavaş yavaş toparladım. Toplanma tamamen bitti eşimi bekliyoruz artık taşınma için

Nasıl bir namussuz luk aklim almadı biz eşimizle yaptigimiz şeyleri konuşunca utaniyoz helâlımız olduğu halde bide utanmadan buraya yazmış
Her insan bir olmuyor canım öyleleri de var daha neleri neleri bile var

Ben Dilara isimli kullanıcının kadın olduğunu sanmıyorum muhtemelen kadın ismiyle kayıtlı erkektir bazı erkeklerin öyle enteresan fikirleri var. Aksi mümkün olamaz diye düşünüyorum
Bilmiyorum canım. Nasıl bi zamanda yaşıyoruz herşey mümkün🤷‍♀️ bunu yapıp yazan bi kadın da olabilir, dediğin gibi kadın gibi görünmek isteyen erkekte olabilir. Kayıtlı değil guest zaten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar