Çok bunaldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ebranur kel tarafından oluşturulan Çok bunaldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,002 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Çok bunaldım
Konbuyu başlatan Ebranur kel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Suriye de görev yapıyor doğumdan sonra hataya geçme durumumuz var ama o bile imkansız gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin canım annem vefat etti babam da başka biriyle evlendi kadında bizleri istemiyor nereye el atsam elimde kalıyor yani
O zaman iş sende bitiyor bebeğin doğunca kocana alistirman lazm sensiz durmuyor seni istiyor onunda bebeğiyle bağ kurmasını sagla

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Benim hamileliğimde çok sorunlu geçiyor kaynanam hep laf sokma peşindeydi , bilmem kimin gelini hamileymiş güle oynaya geçiriyormuş hamileliğini bişeyi yokmuş , kendi iki oğlan doğurmuş sürekli evin işlerini falan o yapıyormuş dinlenmeye vakti hiç yokmuş heralde beklio onun kaynanasına yaptığįnı bende ona yapayım . Bende kendi aylemin yanında rahat bi şekilde hiç bi iş yapmadan hamileliğimi gecirdim çünkü hep yatmak zorundayım eşimde bu sürecte benim yanımdaydı 9 ay annem babbam gül gibi baktılar bana demem o ki kaynanalarınizın kölesi olmayın bikere alışıncabütün hayat hazıra bekler sonra sanki borclusun gibi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin cnm yüzüne bakmadıkları çocukları evlenince kıymetli oluyo kaynanalarda gelinle yarışıyo resmen ama evladına iyilik degil kötülük yapıyolar İnşAllah tayini cıkar evini alır gidersin senede bi kere o gelir bi kere sen gidersin ne kadar uzak o kadar iyi

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Allah sabır versin cnm yüzüne bakmadıkları çocukları evlenince kıymetli oluyo kaynanalarda gelinle yarışıyo resmen ama evladına iyilik degil kötülük yapıyolar İnşAllah tayini cıkar evini alır gidersin senede bi kere o gelir bi kere sen gidersin ne kadar uzak o kadar iyi
Amin inşallah benimde en büyük temennim bu

Allah sabir versin kuzum sabreden dervis muradina ermis belli mi olur imkansiz gibi gorunen seyler bir gun gerçekleşir sende kendi yuvana gecersin hersey gönlünce olur insallah🙏🏻😔
Amin inşallah

Allah sabir versin kuzum sabreden dervis muradina ermis belli mi olur imkansiz gibi gorunen seyler bir gun gerçekleşir sende kendi yuvana gecersin hersey gönlünce olur insallah🙏🏻😔
Amin inşallah
Benim de kayınbabam öyle biliyor musun köyde evleri var ama adam gelip bizim evde kalıyor herşeye karışıyor şuraya gitmeyin şunu yapmayın şunu almayın bende onun yüzünden çok bunaldım 6 aylık hamileyim bende ev sobalı rahat oturamıyorum uzanamıyorum çık git karının yanına ne işin var bizim yanımızda anlamıyorum ya sinirlerim çok bozuluyor nasıl baş edicem bende bilmiyorum birde köyden yanıma gelmeyi düşünüyorlar deliricem yeminederim
Benim evde bide iki tane bekar kaynim var sanki onların esleriymisim gibi davranmamı istiyor sinirim bozuluyor ağrılarım olsa iki büklüm oturuyorum odama geçsem noldun Sanki falan diyor esim konuşuyor ama esim gidince ayni bildiğini okuyor

Amin inşallah
Benim de kayınbabam öyle biliyor musun köyde evleri var ama adam gelip bizim evde kalıyor herşeye karışıyor şuraya gitmeyin şunu yapmayın şunu almayın bende onun yüzünden çok bunaldım 6 aylık hamileyim bende ev sobalı rahat oturamıyorum uzanamıyorum çık git karının yanına ne işin var bizim yanımızda anlamıyorum ya sinirlerim çok bozuluyor nasıl baş edicem bende bilmiyorum birde köyden yanıma gelmeyi düşünüyorlar deliricem yeminederim
Benim evde bide iki tane bekar kaynim var sanki onların esleriymisim gibi davranmamı istiyor sinirim bozuluyor ağrılarım olsa iki büklüm oturuyorum odama geçsem noldun Sanki falan diyor esim konuşuyor ama esim gidince ayni bildiğini okuyor
Kuzum genelleme yapmıyım ama çoğu uzman anneleri genellikle oğluna düşkün görünüp para yiyicilerdir gelini aşırı derecede kıskanırlar oğulları yokken çile çektirirler onlar varken gelini çok seviyormuş gibi görünürler gerçi benimki kocam varkende sevmediğini dile getiriyor sürekli benim başımdada var aynısı Allah yardımcın olsun. Herşey eşinde bitiyor sen ne yaparsan yap o kadın oğlundan yüz buldukça sana yüklenir sen kaale almamaya bak
Oyle gerçekten ben bi kıyafet alsam oğlum parasıyla hava atmak işte bu diyo oğlumu yoluyorsun ben kayinbabandan para alamazdim diyor eşimde parayı bana gönderir yine babasına harçlık verir bana verdiği için çok zoruna gidiyor kaynanamin

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah benimde en büyük temennim bu

Amin inşallah

Amin inşallah

Amin inşallah

Oyle gerçekten ben bi kıyafet alsam oğlum parasıyla hava atmak işte bu diyo oğlumu yoluyorsun ben kayinbabandan para alamazdim diyor eşimde parayı bana gönderir yine babasına harçlık verir bana verdiği için çok zoruna gidiyor kaynanamin
Bu böyle sürer gider kuzum olaya eşinin el atması gerekiyor. Benim eşimde sürekli ailesine gönderir ne dersem diyim umrunda olmaz. Çekecek çilemiz varmış Allah yardımcın olsun

Ebranur kel

Kayıtlı Üye
rank
Bu böyle sürer gider kuzum olaya eşinin el atması gerekiyor. Benim eşimde sürekli ailesine gönderir ne dersem diyim umrunda olmaz. Çekecek çilemiz varmış Allah yardımcın olsun
Ben esimin canı sıkılmasın diye bazı şeylerden bile bahsetmedigim oluyor gerçekten uzman karisiyiz onlarimi düşünelim yoksa ailesinin dertleriylemi uğraşalım bilemedim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben esimin canı sıkılmasın diye bazı şeylerden bile bahsetmedigim oluyor gerçekten uzman karisiyiz onlarimi düşünelim yoksa ailesinin dertleriylemi uğraşalım bilemedim
Bizim işimiz daha zor gerçekten. Adamları bizim düşündüğümüz kadar kendi anne babası düşünmüyor. Rabbim mükâfatını verir inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar