Cok bunaldim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ess8 tarafından oluşturulan Cok bunaldim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,862 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok bunaldim
Konbuyu başlatan ess8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cınarserap

ess8

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar esimin memleketine geldik fakat kaynanayla hiç uyuşmayız kadının ger yaptığı gözüme batar oldu şimdi 2.hamileliği yeniyim daha tekrar yanıma gelip gitmesi herşeye laf etmesi canım o sıkıyı eşim neyse tayin istemiyo istese gidecez buralardan bunaldim

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar esimin memleketine geldik fakat kaynanayla hiç uyuşmayız kadının ger yaptığı gözüme batar oldu şimdi 2.hamileliği yeniyim daha tekrar yanıma gelip gitmesi herşeye laf etmesi canım o sıkıyı eşim neyse tayin istemiyo istese gidecez buralardan bunaldim
Bende her gün dua ediyorum uzağa tayini çıksa diye 3 kızı var hiçbiri kaynanamın yanına gelmez benim koca her gün dibinde Allah yardımcımız olsun bebeğini düşün moralini bozma

Derya46

Kayıtlı Üye
rank
Rahat birak kendini canim taktikca gözünde büyür takma kafana

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimkinin evi ayrı olduğu halde beni bunaltıyor bi telefonu yetiyor canımı sıkmak için allah yardimcin olsun benimkisi oğlunu kıskanıyor benden evime en ufak bisey alayım hem3n ariyo canımı sıkıp kapatıyor teli ya bizde kaynana olucaz allah nasip ederse ama ben onun gibi asla olmam ben isterim ki çocuğum evinde iyi gecinsin çocuklarına her istediklerini alsın diye cahillik başka birseymis ya ben onu çok iyi anladım kaynana sayesinde bnmkinden yoktur herhalde diye düşünüyorum her şeye konuşan her şeye burnunu sokan

ess8

Kayıtlı Üye
rank
Bende her gün dua ediyorum uzağa tayini çıksa diye 3 kızı var hiçbiri kaynanamın yanına gelmez benim koca her gün dibinde Allah yardımcımız olsun bebeğini düşün moralini bozma
Aynen ya kuzu var umurunda diiil bizimki dinlerinde memlekete gidecez yigenimin düğününe annemde gelsin dedi cildirdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla benimkinin evi ayrı olduğu halde beni bunaltıyor bi telefonu yetiyor canımı sıkmak için allah yardimcin olsun benimkisi oğlunu kıskanıyor benden evime en ufak bisey alayım hem3n ariyo canımı sıkıp kapatıyor teli ya bizde kaynana olucaz allah nasip ederse ama ben onun gibi asla olmam ben isterim ki çocuğum evinde iyi gecinsin çocuklarına her istediklerini alsın diye cahillik başka birseymis ya ben onu çok iyi anladım kaynana sayesinde bnmkinden yoktur herhalde diye düşünüyorum her şeye konuşan her şeye burnunu sokan
Oooo onlarda war herşeye karışır evi 10 dk mesafe gelir evi teftiş eder bıktırdı valla zaten kaynana gelin işlerini sevmezdim şimdi hiç sevmez oldum

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Benim eşim askeri personel Allah'a hergun dua ediyorum inşallah ailesine yakın tayinimiz çıkmaz diye istenmeyen gelin olduğum için kaynanam hiç sevmez iyiliğimi istemez 2. Hamileliğim bana bir kere hayırlı olsun demedi 😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eşin ne iş yapiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar