Cok Bunalimdayim Kimse Anlamiyor beni

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Cok Bunalimdayim Kimse Anlamiyor beni başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,409 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok Bunalimdayim Kimse Anlamiyor beni
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyecanlı anne

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar meraba 36 haftaligiz bugun 2 tanede kizim var esimden dertliyim sormayin cok anlayissiz bir adam benim kizlarimin arasinda sadece 1 yas var biri 2 digeri 3 yasinda cok yaramazlar aksama kadar hic durmuyo ikiside surekli kavga halindeler bende bu durumdan bunaldim acikcasi esim gec geliyor eve geldiginde cocuklarla ilgilenme felan hic bise yok mutfakta oturur gece 12 ye kadar sonra gelir yatar uyur bugunde cocuklara sinirlendim bagirdim benimle kavga etti evin icinde niye bagriyon sen diye kendi geldi eve surat bes karis ben hic bise demedim surekli calistigi yerdeki sıkıntları eve yansitan bir insan biktim anlamiyor beni akraba nedir bilmem 6 senedir kimsem yok cocuklarla 4 duvar arasnda bunaldim ilgi desen 0 yani oyle yazmak istedim burya

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar meraba 36 haftaligiz bugun 2 tanede kizim var esimden dertliyim sormayin cok anlayissiz bir adam benim kizlarimin arasinda sadece 1 yas var biri 2 digeri 3 yasinda cok yaramazlar aksama kadar hic durmuyo ikiside surekli kavga halindeler bende bu durumdan bunaldim acikcasi esim gec geliyor eve geldiginde cocuklarla ilgilenme felan hic bise yok mutfakta oturur gece 12 ye kadar sonra gelir yatar uyur bugunde cocuklara sinirlendim bagirdim benimle kavga etti evin icinde niye bagriyon sen diye kendi geldi eve surat bes karis ben hic bise demedim surekli calistigi yerdeki sıkıntları eve yansitan bir insan biktim anlamiyor beni akraba nedir bilmem 6 senedir kimsem yok cocuklarla 4 duvar arasnda bunaldim ilgi desen 0 yani oyle yazmak istedim burya
Canım aynı dert bende de var çoğunlukla yok zaten evdeyken de burnumdan getirir gitse diye bakarım. 2 oğlan daha bende de var biri 8 biri 4 yaşında hiç durmazlar onlar bi dert adam ayrı bi dert delirtiyorlar. Evde oldu mu sürekli bi kavga hâlindeyiz herşeye karışır laf eder bende evdeyim sürekli market pazar hariç eşim olmadan bi yere gittiğim yok bunalıyor insan çok iyi anlıyorum seni

Super Anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım aynı dert bende de var çoğunlukla yok zaten evdeyken de burnumdan getirir gitse diye bakarım. 2 oğlan daha bende de var biri 8 biri 4 yaşında hiç durmazlar onlar bi dert adam ayrı bi dert delirtiyorlar. Evde oldu mu sürekli bi kavga hâlindeyiz herşeye karışır laf eder bende evdeyim sürekli market pazar hariç eşim olmadan bi yere gittiğim yok bunalıyor insan çok iyi anlıyorum seni
Bende oyle vallahi hafta sonu geldiginde diyorum 1 gun evde annesi gil köyde oturuyo keske gitsede kafami dinlesem diyom

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
😢😢 Hiç duymak görmek istemiorum ben anlayıssız bi koca. Ya ne var sanki ewe gelince azcık cocuklar la oynasa esine azcık gülse sacını oksasa cok yoruluyorsun biliyorum ama bnde calısıyom yardım edemiom sana dese ayyy ne güzel kadın her işi sewerek yapar ki. Anlamıyom ben bu erkekleri hiç. Bazılarını tenzih ederim. Özrllikle kendi kocamı tenzih ederim. Ben cok dua ettim cnm ya ewlenmeden önce babamdan annem cok cekti. Allahım dedim bana anlayıslı agzı var dili yok bi koca ver brn sinirli yim katlanamam cocuklar rezil olur dedim elhamdülillah rabbime. Hiç pişman degilşm rabbim hiç pişman etmesin. Sana da sabır versin cnm ewde sıkıntı olunca cok zor çekilmio. 😢😢

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyle vallahi hafta sonu geldiginde diyorum 1 gun evde annesi gil köyde oturuyo keske gitsede kafami dinlesem diyom
Aynen canım evde oldular mı rahat vermiyorlar ki ilgiyi alakayı geçtim yoklarken daha iyi valla kafam rahat oluyor en azından normalde bu kadar durmazdı evde doğum haftası diye gitmiyor kovacağım az kaldı kendim doğursam daha iyi çenesini çekip durmaktansa 😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bu adamşarı anlamıyorum çocuğu yaparken varlar çocuğa bakarken yoklar bide bunalım bağırsan vay niye bağırıyosun bilmem ne o zaman gel de bak bende bir nefes alayım. Bizdede 1 tane çocuk var 5 çocuğa bedel 7 aylıkken yürğme kararı alan bi çocuk siz hayal edin yani çocuk doğdu 2 aylık olana kadar eşim elim ayağım gibi görmeniz lazım sonra bi haller bi şeyler bekle ki gelsin bi sorun mu var desin bende aldım karşıma konuştum babamın evinden çeyiz diye getirmedim ben bu çocuğu benimde nefes almaya hakkım var bana yardım etmek zorundasın dedim neyse ki anlatınca dinleyip uygulayan bi adam. Gece çalışıyor gğndüz uyuyor normalde şimdi işe gitmeden en az 3 4 saat önce kalkar yemeği falan yaparım yapılacak işim varsa onu yaparım ya da hiç bir işim yoksa oturur bi kahve yapar içerim bi zahmet yapsın onlar da 2 tane çocuk evde 1 tane karnınızda yazık ya sanki sizi sokakta buldular

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bu adamşarı anlamıyorum çocuğu yaparken varlar çocuğa bakarken yoklar bide bunalım bağırsan vay niye bağırıyosun bilmem ne o zaman gel de bak bende bir nefes alayım. Bizdede 1 tane çocuk var 5 çocuğa bedel 7 aylıkken yürğme kararı alan bi çocuk siz hayal edin yani çocuk doğdu 2 aylık olana kadar eşim elim ayağım gibi görmeniz lazım sonra bi haller bi şeyler bekle ki gelsin bi sorun mu var desin bende aldım karşıma konuştum babamın evinden çeyiz diye getirmedim ben bu çocuğu benimde nefes almaya hakkım var bana yardım etmek zorundasın dedim neyse ki anlatınca dinleyip uygulayan bi adam. Gece çalışıyor gğndüz uyuyor normalde şimdi işe gitmeden en az 3 4 saat önce kalkar yemeği falan yaparım yapılacak işim varsa onu yaparım ya da hiç bir işim yoksa oturur bi kahve yapar içerim bi zahmet yapsın onlar da 2 tane çocuk evde 1 tane karnınızda yazık ya sanki sizi sokakta buldular
Şanslıymışsın canım konuşunca laftan anlayan bi kocan var en azından benim adama laf anlatmak mümkün değil. Ona sorsan mükemmel koca öyle görüyor kendini bide bana sor vallahi canımdan bezdim sokakta bulsalar bu denli olmazlardı 😒

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Şanslıymışsın canım konuşunca laftan anlayan bi kocan var en azından benim adama laf anlatmak mümkün değil. Ona sorsan mükemmel koca öyle görüyor kendini bide bana sor vallahi canımdan bezdim sokakta bulsalar bu denli olmazlardı 😒
Bak varya siz sabırlı insanlarsınız allah dağına göre kar veriyor lafı çok doğru o kadsr sabırsız biriyim ki yani ben çok kolay yakarım gemileri

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi şaşkınlıkla okuyorum burda olanları bende zamanında eşinden çekmiş bir kadınım ama sonradan duzeldik bana surat yapsa bile asla.cocuklarindan ilgisini çekmeyen biri ben eşim bana iyi davranmıyor diye alttan almayan biri yüzüme bakmiyorsa bende bakmıyorum yanıma felan oturmasa yanaşmayan biriyim ama hata bende sonra farkettim aslında isten gelince çocuklarla ilgilenmesi dersine bakmasi kontrol etmesi.buyuk nimetmis sonra adamın sırtından inmez oldum 😂 şuan hastanedeyim mesela yemeği yaptım bıraktım çocuklara yedirir içirir pilav yapamadım ağrılardan eve gelir gelmez yapmış ne bilim ya sonradan ikimizde inadı bırakınca ortalık güllük gulistanlik oldu bizi anlamıyorlar evet ama.biraz biz onlara anlayış gösterelim ilgi istiyorlar ilgi 😏😏

Tüm sayfalar yüklendi.