Çok çok acil kizlar hemen bakin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Fatma034 tarafından oluşturulan Çok çok acil kizlar hemen bakin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,489 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Çok çok acil kizlar hemen bakin
Konbuyu başlatan Fatma034
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma034

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kizlar Perşembe akşamı iç çamaşırımda camurumsu leke vardı cuma akşama doğru kan geldi cumartesi de kan geldi ama cok az ama adet dönemimde böyle olmazdı kanamam çok azdı beta HCG kan gebelik için verdm 8 çıktı hamilemiym aranızda bilgisj olan varmı
Daha çok erken bir gebelik değer 5in üzerinde çıkmış düzenli kan testi yaptırarak sağlıklı bir yükseliş var mı kontrol et canım hayırlısı olsun 🤲🏻

Fatma034

Kayıtlı Üye
rank
Daha çok erken bir gebelik değer 5in üzerinde çıkmış düzenli kan testi yaptırarak sağlıklı bir yükseliş var mı kontrol et canım hayırlısı olsun 🤲🏻

Umutlandirmak istemem çünkü hayal kırıklığı yaşamak çok zor eltimde geçen ay senin gibiydi bu ay kesesini gördü hamile adetinden kaç gün geçti peki
Adetim geçmedi adet zamanima denk gelen bı kanamam oldu ama çok az bı sekilde diger adetlerime nazaran çok çok azdı sağ kasığımda da ağrı var beta hcgm 8 çıktı Çarşamba günü tekrarlycam ama supeliym ya

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Adetim geçmedi adet zamanima denk gelen bı kanamam oldu ama çok az bı sekilde diger adetlerime nazaran çok çok azdı sağ kasığımda da ağrı var beta hcgm 8 çıktı Çarşamba günü tekrarlycam ama supeliym ya
Hayırlısı olsun canım beta HCG tekrarlayincs değeri yazarsın buraya

Fatma034

Kayıtlı Üye
rank

Aysem

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim hayırlısıyla nasip etsin canm güzel haberlerini bekliyorum

HandanAnne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar Perşembe akşamı iç çamaşırımda camurumsu leke vardı cuma akşama doğru kan geldi cumartesi de kan geldi ama cok az ama adet dönemimde böyle olmazdı kanamam çok azdı beta HCG kan gebelik için verdm 8 çıktı hamilemiym aranızda bilgisj olan varmı
8 nasıl oluyor bilmiyorum ben bugün doktora gittim hamile olduğum netleşti beta 4198, 37 pozitif yazıyor

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Ben ilk gebelik denememde adet olacağım gün kan vermiştim 7.9 çıkmıştı beta ve negatif yazıyordu e nabız da . Zaten akşamında sıvı ve kara renginde kanamam oldu birkaç gün boyunca sürdü yani doktor gebelik yok demişti bana sizin de sanırım aynı durum

Tüm sayfalar yüklendi.