Sorum var Çok hareketli

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yiğit Efe'm tarafından oluşturulan Çok hareketli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok hareketli
Konbuyu başlatan Yiğit Efe'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Okyanusgülü

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ahahah evet canım ben bu aralar o durumu çok yaşıyorum dikkat edelim bugün beşiğinde uyanmaya yakın biraz dönmüş yerinden.
Korktum geçen yataktan düştü bu sefer de beşikten düşmesin korkuyorum vallahi
ALLAH korusun onların benim beşiğim biraz küçük Dün yer yatağı yaptım ona gece kalktı ağladı ağladı mecbur yine beşiğini aldım Ben de korkuyorum canım ya Melekler Korusun onları

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar nasılsınız bebekleriniz kaç aylık hareketli mi benim ki aşırı hareketli bir çocuk.
1 saniye bile yerinde durmuyor üstelik daha 7 aylık bu durum geçici mi yoksa hep böyle mi devam edecek çok yoruldum artık bakamayacak dereceye geliyorum çünkü çok fazla hareketli ve insani ciddi anlamda yoruyor işime gücüme bakamıyorum uyku desen sıfır geçici bir süreç mi yaşayan var mı bu durumu
Ah ah canım seni anlayabiliyorum benim oğlumda aynı yarın bir yaşını doldurcak iki dk oturduğu yok bebekliginden beri aynı bugün cigrimdan çıkardı beni resmen uykuyu hiç sorma dun gece 2 bucugu geçiyordu uykuya daldiginda 10 bucukda uyudu 11 bucugu geçiyordu uyandı sonrası kabus gibi ne kol kaliyo ne bacak sallarken bazen o bile kâr etmiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ahahahah bizim Kayra da aynı anlattığın gibi kız artık mutfak dolabını bile açmaua çalışıuor 😂😂çorap komidnini açıp hepsini yere atıyor😂😂 benim kanepede yastıklo baua onları çekip yere atar elinde yiyiecek varsa illa üç beş parçasını yerlerde sürükler kanepe altına oyuncak atar kız yazarken yoruldum ya aşırı derecede mutfak düşkünü kaşık vs evin her köşesinde kaşık çatal vardır 😂😂
Hahah aynı Yusuf aysenurcum kız delirmemek elde değil bişey yapamıyorum evde bide yürümeye başladı mutfakda herseyim yerde artık eşime dolap kilidi aldırdım onun peşinden koştuğm yetmiyo bide arkasını toplamak yoruyo yastığı yere koyup cekyata cikiyo 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.