Cok heyecanliyim😁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan Cok heyecanliyim😁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok heyecanliyim😁
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar merhaba nasilsiniz?
Yarin bebeyimi ayrintili ultrasonda gormeye gedicem inwallah 4d ekranda sonrada kendi doktorumla goruwecem bebeyin geliwiminden konuwacagiz cok heyecanliyim acaba nasil bi his ilk defe bebeyimi canli canli yuzunu acik gorecem rabim nasib ederse inwallah ki hic bi sorunuda cikmaz lutfen dualar edelim iyi haberlerle doneyim doktorumdan🤲🏻🙂
Bu arada 25 haftalikiz 🙂🤗👶🏻

1prenses⏳🤰

Kayıtlı Üye
rank
Yarin bebeyimi ayrintili ultrasonda gormeye gedicem inwallah 4d ekranda sonrada kendi doktorumla goruwecem bebeyin geliwiminden konuwacagiz cok heyecanliyim acaba nasil bi his ilk defe bebeyimi canli canli yuzunu acik gorecem rabim nasib ederse inwallah ki hic bi sorunuda cikmaz lutfen dualar edelim iyi haberlerle doneyim doktorumdan🤲🏻🙂

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel bi duygu İnşAllah bi sıkıntı çıkmaz yüzünü de gösterir

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel bi duygu İnşAllah bi sıkıntı çıkmaz yüzünü de gösterir
Amin canim amin cok heyecanliyim uyuyamiyorum ki babasi diyor bana benziyor ben diyorum hayir bana her kime benzese fark etmez saglikli olsun yeter onemlisi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Masalllh sübhanallah Rabbim saglilik sıhhatli kocaginiza almayı nasip etsin inşallah 🤲
Cok tewekur ederim canim benim cumlemiz inwallah dag salim alalim kucagimiza inwallah🤲🏻🌹

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Amin canim amin cok heyecanliyim uyuyamiyorum ki babasi diyor bana benziyor ben diyorum hayir bana her kime benzese fark etmez saglikli olsun yeter onemlisi

Cok tewekur ederim canim benim cumlemiz inwallah dag salim alalim kucagimiza inwallah🤲🏻🌹
Benimki bana benziyordu bende şimdi benziyor mu onu merak ediyorum açaba değişti mi diyorum saçları gözleri hangi renk olacak diye düşünüyorum hep

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı haberlerle git gel canım bizede yaz o duygu nasıl tarif edilir bilmem ama yarın anlayacaksın karnında ki minik bebeği ekranda izlemek öyle huzur veriyor ki birde kollarımda olsa neler olurdu diyor insan 😍😍

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı haberlerle git gel canım bizede yaz o duygu nasıl tarif edilir bilmem ama yarın anlayacaksın karnında ki minik bebeği ekranda izlemek öyle huzur veriyor ki birde kollarımda olsa neler olurdu diyor insan 😍😍
Evet yaa canim inwallah hayirli haberlerle donerim🤲🏻💋

Bişey olmaz ya babasına da biz beğenip aldık sonuçda🙈🤗🤗
Ay evet yaa😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar