Sorum var Çok korktum kızlar😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Çok korktum kızlar😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,785 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok korktum kızlar😔😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
D

Demt

Guest
Amin kuzum cümlemizi kini inşallah 🤲🏻. 3 kilo doğdu canım 2 günde 2 kilo 720 grama düştü . Küvexde yatmadı çok şükür ama doğduğundan beri sarılık ile savaşıyoruz düşün daha yeni 2.5 düştü uzamış sarılık geçirdi hala geçiriyor ilk enfeksiyon tetikliyordu şuanda kansızlık tetikliyor ama düzeliyor sarılık nerdeyse bitti sayılır.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Demet sen misin kuzum. Giriş yap de şifremi unuttum tıkla ve e postan gir gmaile mesaj gelecek oraya tıkla tekrar şifre oluşturup giriş yap
Evet benim burayi çok seviyorum çok üzgünüm giremiyorum yapıyorum sorun var bu email adresi zaten kullanılıyor diyor benzersiz olması lazım diyor anlamıyom neyi yanlis yapiom ben gmailimi yaziom şifre unutdum diye sıfırla yapmak için yeni şifre gönderildi diyor bisey gelmiyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Evet benim burayi çok seviyorum çok üzgünüm giremiyorum yapıyorum sorun var bu email adresi zaten kullanılıyor diyor benzersiz olması lazım diyor anlamıyom neyi yanlis yapiom ben gmailimi yaziom şifre unutdum diye sıfırla yapmak için yeni şifre gönderildi diyor bisey gelmiyor
Kuzum gmaile adresine geliyor yeni şifre sen kayıt ola basma giriş yap yerine bas şifreyi unuttum de sonra e posta adresini yaz mesaj olarak gmaile düşecek gamile gir ve şifreyi yenile tekrardan uygulamaya girip yenilediğin şifreyi ve e postanı yaz öyle dene.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum cok geçmiş olsun zamanında geldin inşaAllah yavrunu kuzum cok stres yapma bol bol dinlen mecbur kalmadıkca ayağa kalkma inçaAllah her şey iyi olacak Rabbimin izniyle 🤲sen kaç hafdalıkdın ?
Sagl kuzum benim daha haftamız küçük ya 35 haftaligiz tam bgun ondan çok korkup üzülüyorum cnm kanamam flan da kahverengi şeklinde geliyor hala ama şükür çok şiddetli ağrım yok evde dinlenip dua ediyorum cnm antibiyotik ilaçları da verdi doktor içsem mi bilemedim çok korkularım var yaa😔😔

Geçmiş olsun canm benim inşallah zamanında sağlıkla gelir kaç haftaliksin
Sagl balım benim seninle ayniydik cnm suan tam 35 haftalık olduk cnn

Gecms olsun kc hftlksnncnm
Sagl kuzum 35 olduk bgub

Aynnı dediğim şeyi 27 haftalık iken yaşadım ani kanama ve sancı yüzünden gitmiştim ama ben açılma 1 cm di doktor 2 defa ciğer geliştirici vurdu 34. Hfataya kadar karnında durmadı lazım dedi hep yat ve dinlen ayağa kalkma diye 34. Haftaya kadar cidden hastene hariç ayağa kalkmafım sonra yürüdüm 37 hfatada doğum yaptım canım korkma
Sagl kuzum güzel sözlerin için çok kasıyor ama bebis bide antibiyotik verdi iki tane ilaç içim mi icmeyim mi korktum bana kanamayı da alttan baktığı için oldu cnm normal de yoktu yaa nasıl edecem şaştım balım😔

Kuzum benim korkma dinlen bol bol kaç haftaliksin.. bebeğin hareketleirni izle eğer hareket hissetmezsen tekrar git acile ama bebeğini hissedersen korkma tamam mı kuzum dualarım seninle bebeğinle inşallah zamanında vaktinde doğar 🤲🏻🥰
Cok sağol güzel annis iyiki varsınız içim biraz daha rahatladı cnm stresi bırakıp bebisimi düşünmem lazım sagl kuzum

Çok geçmiş olsun canım kaç haftalıksın
Sagl cnm benim 35 olduk bgun cnn

Son düzenleme:
D

Demt

Guest
Olmuyor gmailimi yaziyom şifre sıfırla diye mesaj gelmiyor neyse o zaman size veda edicem denedim olmuyor hepinizi çok seviyorum iyiki sizleri tanıdım hakkınızı helal edin çok iyi insanlarsınız hep mutlu olun inşallah canlarim💞💞💞💞🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

D

Demt

Guest
Kuzum gmaile adresine geliyor yeni şifre sen kayıt ola basma giriş yap yerine bas şifreyi unuttum de sonra e posta adresini yaz mesaj olarak gmaile düşecek gamile gir ve şifreyi yenile tekrardan uygulamaya girip yenilediğin şifreyi ve e postanı yaz öyle dene.
Yaptım olmadı yardım için sağolun neyse üzgünüm ama veda etmeliyim o zaman malesef çok denedim olmadı yapamadım hakkınızı helal edin ben sizleri çok sevdim gerçekten kendinize çok iyi bakin

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Mrb Kızlar nasılsıniz bgun kontrolüm vardı onun için hastaneye gittim kendi doktorum yoktu başka doktora gozukmek zorunda kaldım hersey normaldi ama nst sorunlu çıktı doğum haneye yatış yaptılar bir ton serum iğne vurdular bebis için ciğer geliştirici vurdular doğum baslarsa durdururuz dediler ama ben yine de sakın olamadım doğum önlüğü flan da giydirdilr her ihtimale karşıymış bebisin kilosu flan iyiydi neden nst sorunlu çıktı anlamadım alttan muayene ettiler fazla cnm yanmadı ama çok bastırdi ebe 1cm açıklık var dedi muayeneden sonra kanamam oldu ama devam etmedi sancim da çıkmayınca çıkışımi verdi doktor bir hafta sonra tekrar gel dedi acaba ne gibi sorunlar bekliyor şuan beni eve gidiyorum ama içim hiç rahat dgl bize dua edin lütfen annisler daha erken bir kaç hafta daha dursun bebisim bu durumda olan annis var mı bana yardım etsin yaa😔😔
Canım bende kontrole gittim senin gibi hafif sancım vardı bebeğim 8 aylıktı 5 cm açılma var dediler çok korktum yatış yaptılar direk sabahına doğum yaptım 2310 Gr doğdu bebeğim sonra 2200 e düştü Bir hafta küvezde kaldı sonra çıktık Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende kontrole gittim senin gibi hafif sancım vardı bebeğim 8 aylıktı 5 cm açılma var dediler çok korktum yatış yaptılar direk sabahına doğum yaptım 2310 Gr doğdu bebeğim sonra 2200 e düştü Bir hafta küvezde kaldı sonra çıktık Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊
Cok sagl meleğim amin bende öyle sancı pek yoktu cnm ya nst güvensiz diye doğum haneye çıkardılar orda başladı hepsi valla açılma da bir santim varmış bebis çok kasmaya başladı kendini iğne vurdular ciğer geliştirici iğnesiymis cnm ztn oraları da görünce Bnim panik tuttu daha kotuledim şimdi de bir ton ilaç yazıp çıkışı verdiler daha haftam küçük kilosu flsn güzel olsa da henüz doğuma hazır değiliz sanki cnm kolay olmuşmuydu kuzum senin doğumun çok sancı çektin mi suni verdiler mi tatlım

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Cok sagl meleğim amin bende öyle sancı pek yoktu cnm ya nst güvensiz diye doğum haneye çıkardılar orda başladı hepsi valla açılma da bir santim varmış bebis çok kasmaya başladı kendini iğne vurdular ciğer geliştirici iğnesiymis cnm ztn oraları da görünce Bnim panik tuttu daha kotuledim şimdi de bir ton ilaç yazıp çıkışı verdiler daha haftam küçük kilosu flsn güzel olsa da henüz doğuma hazır değiliz sanki cnm kolay olmuşmuydu kuzum senin doğumun çok sancı çektin mi suni verdiler mi tatlım
Bana da vurdular kuzum ciğer geliştirici iğne 11 de yatış verdiler canım sabah 5.50de doğum oldu çok sancı çektim çok Zor oldu doğumum normal doğum yaptım dikiş de attılar baya zordu ama her doğum her bünye aynı değil inşallah senin doğumun kolay olur kaç haftalık kuzum meleğin

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bana da vurdular kuzum ciğer geliştirici iğne 11 de yatış verdiler canım sabah 5.50de doğum oldu çok sancı çektim çok Zor oldu doğumum normal doğum yaptım dikiş de attılar baya zordu ama her doğum her bünye aynı değil inşallah senin doğumun kolay olur kaç haftalık kuzum meleğin
Sagl cnm amin ins yaa ben çok korkup çokta strese giriyorum cnm suan tam 35+1 olduk kuzum ve 1 cm açıklık var alttan muayene ettiler doğum hane de ondan sonra da kanama başladı ilk lavobam da geldi daha sonra da kahverengi leke şeklinde hafif hafif geliyor o yüzden tekrar gitmedim hastaneye çok mahvediyorlar çünkü cnm ya

Kendi sancıni mi çektin cnm o kadar saat yoksa suni mı verdiler kuzum

Sagl cnm amin ins yaa ben çok korkup çokta strese giriyorum cnm suan tam 35+1 olduk kuzum ve 1 cm açıklık var alttan muayene ettiler doğum hane de ondan sonra da kanama başladı ilk lavobam da geldi daha sonra da kahverengi leke şeklinde hafif hafif geliyor o yüzden tekrar gitmedim hastaneye çok mahvediyorlar çünkü cnm ya

Kendi sancıni mi çektin cnm o kadar saat yoksa suni mı verdiler kuzum
Bide cnm bana ebe dedi ki açılman olsa bile sancın da çok çıksa haftan küçük biz doğumu durdurmak için elimizden geleni yaparız ve belli bir süre de durdururuz dediler acaba korkmayım diye mi öyle dediler o zmn bilemedim şimdi balim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar