Sorum var Çok korktum kızlar😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Çok korktum kızlar😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,819 kez görüntülenmiş, 51 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok korktum kızlar😔😔
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sana da geçmiş olsun kuzum o anlar çok zor ya dün çok zor durumlar yaşadım cnm psikolojik olarak da çok üzülüp korkmuştum ama şuan hepinizin sayesinde daha iyiyim bebis de daha iyi cann Rabbim kimseyi evladı ile sınamasın kuzum sagliklica kucağımıza almayı nasip etsin uzun ömürler versin tatlım çok sagl cann
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sabah başlayacağım cnm hepsi antibiyotik ya dünde serumla baya yedim antibiyotik bide kanama leke şekli devam ediyor fitil de vardı koyamadik bu yüzden cnm ztn bide sağlık ocagindan kontrolüm var bgun oradaki ebelerime danışacam acaba bu haftalarda fitilin zararı oluyor mu ki tatlım çok sagl bu arada güzel düşüncelerin ve desteğin için tatlış anne Rabbim yavruna uzun ömürler versin kuzum dün hiç giremdim post açtın mı bilmiyorum kayra bey nasıl oldu hastaneden geldiniz mi durumlar nasıl kuzm

Haklisin sanırım kuzum ztn takarak ona da kendime de zarar veriyorum dün fark ettim bunu doğum salonuna girip o önlüğü flan giyince bayılmaya geldim resmen bebis de sürekli kastı kendini olmayan ağrılarım sancılarım başladı çıktı o yüzden ne kadar sakin olursak bebisler o kadar rahat ve kolay oluyormuş cnm Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını versin balım çok sagl kuzum😍

Amin tatlım amin çok sagl😍💖
Amin canım 🤲🥰🌹

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Mrb Kızlar nasılsıniz bgun kontrolüm vardı onun için hastaneye gittim kendi doktorum yoktu başka doktora gozukmek zorunda kaldım hersey normaldi ama nst sorunlu çıktı doğum haneye yatış yaptılar bir ton serum iğne vurdular bebis için ciğer geliştirici vurdular doğum baslarsa durdururuz dediler ama ben yine de sakın olamadım doğum önlüğü flan da giydirdilr her ihtimale karşıymış bebisin kilosu flan iyiydi neden nst sorunlu çıktı anlamadım alttan muayene ettiler fazla cnm yanmadı ama çok bastırdi ebe 1cm açıklık var dedi muayeneden sonra kanamam oldu ama devam etmedi sancim da çıkmayınca çıkışımi verdi doktor bir hafta sonra tekrar gel dedi acaba ne gibi sorunlar bekliyor şuan beni eve gidiyorum ama içim hiç rahat dgl bize dua edin lütfen annisler daha erken bir kaç hafta daha dursun bebisim bu durumda olan annis var mı bana yardım etsin yaa😔😔
Rabbim yardımcın olsun canım. Allah kımseyi darda koymasın. Zamanında sağlıkla gelsin inşallah bebeşin. Geçmiş olsun

Mrb Kızlar nasılsıniz bgun kontrolüm vardı onun için hastaneye gittim kendi doktorum yoktu başka doktora gozukmek zorunda kaldım hersey normaldi ama nst sorunlu çıktı doğum haneye yatış yaptılar bir ton serum iğne vurdular bebis için ciğer geliştirici vurdular doğum baslarsa durdururuz dediler ama ben yine de sakın olamadım doğum önlüğü flan da giydirdilr her ihtimale karşıymış bebisin kilosu flan iyiydi neden nst sorunlu çıktı anlamadım alttan muayene ettiler fazla cnm yanmadı ama çok bastırdi ebe 1cm açıklık var dedi muayeneden sonra kanamam oldu ama devam etmedi sancim da çıkmayınca çıkışımi verdi doktor bir hafta sonra tekrar gel dedi acaba ne gibi sorunlar bekliyor şuan beni eve gidiyorum ama içim hiç rahat dgl bize dua edin lütfen annisler daha erken bir kaç hafta daha dursun bebisim bu durumda olan annis var mı bana yardım etsin yaa😔😔
Cok geçmiş olsun canım kaç haftalıksın neden bu kadar seni telaşa sokmuslar

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum cümlemizi kini inşallah 🤲🏻. 3 kilo doğdu canım 2 günde 2 kilo 720 grama düştü . Küvexde yatmadı çok şükür ama doğduğundan beri sarılık ile savaşıyoruz düşün daha yeni 2.5 düştü uzamış sarılık geçirdi hala geçiriyor ilk enfeksiyon tetikliyordu şuanda kansızlık tetikliyor ama düzeliyor sarılık nerdeyse bitti sayılır.

Demet sen misin kuzum. Giriş yap de şifremi unuttum tıkla ve e postan gir gmaile mesaj gelecek oraya tıkla tekrar şifre oluşturup giriş yap
Ay canim benim ya ne enfeksiyonu canim? Sen grip falan mi gecirdin ondanmi ya cocukda sadece
Mesela ben mayisda grip gecirdim ve halada kandaki zulalim dusmemis ve enfeksiya var kanda 8mg olmali ama bende 53mg idi antibiotikle 32mg dusdu ama bir sorun varki cocugun suyu biraz artik cikti.Bilmem sizin dediyiniz enfeksiyomda bundanmiydi.Yani dogduktan snra sarilik yaparmi cocukta.Ama hamileligim boyunca tum vitaminleri kabul ettim her hafta cekisi normal cikti.36haftam oldu.Ama sizin yazdiginizda dusundurmedi degil😔

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay canim benim ya ne enfeksiyonu canim? Sen grip falan mi gecirdin ondanmi ya cocukda sadece
Mesela ben mayisda grip gecirdim ve halada kandaki zulalim dusmemis ve enfeksiya var kanda 8mg olmali ama bende 53mg idi antibiotikle 32mg dusdu ama bir sorun varki cocugun suyu biraz artik cikti.Bilmem sizin dediyiniz enfeksiyomda bundanmiydi.Yani dogduktan snra sarilik yaparmi cocukta.Ama hamileligim boyunca tum vitaminleri kabul ettim her hafta cekisi normal cikti.36haftam oldu.Ama sizin yazdiginizda dusundurmedi degil😔
Valla kuzum enfeksiyonun her türlüsü yapıyor diye biliyorum ben normalde gebelikte hiç bir rahatsızlık yaşamadım ama doğuma alındığım gün aniden anti cmv enfeksiyonu çıktı annem hastende kaptın diyor çünkü 2gğn önceki tahlillerin normaldi oğlumda anti cmw vriüsü çıkı ona bulaimasjn diye acil sezeryana alındım ama geçmişti sarılığı tetikledi 1.5 ayllıken onu atlattık sonra idrar yolu enfeksiyonu geçirdi oda sarılığı baya tetikledi 5 gün yattık tam 2 aylık olduğu gün de onu atlattık . Şuan da kansızlık tetikliyor ama düzeliyor şükür sarılığı 2.5 . Sen içini ferah tut ve doğumdan sonra çocukta sarılık vs olursa doktorlarına geçirdiğim bütün hastalıkların söyle gebelikte ihmal etme

Sen nasil kapatacan ben kendim kapatırım canim sagol ama ben kendim hal ederim sen hesabımı bilmiyorsunki nasıl yapcan sen tarif et ben yaparim
Balım sen kapatwmazsın ki ya moderatör kapatabiliypr yada admin burda hangi moderatör söylersen o kapatır hesabını... Normal üyeler hesabını kapatamıyor. Sen kapat dersen ben seni uygulamadan kaldıracam. O zaman aynı e postaya başla hesap açabilirsin diye dedim ama sen bilirsin

Son düzenleme:

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcın olsun canım. Allah kımseyi darda koymasın. Zamanında sağlıkla gelsin inşallah bebeşin. Geçmiş olsun
Cok sagl cnm amin ins ❣️

Cok geçmiş olsun canım kaç haftalıksın neden bu kadar seni telaşa sokmuslar
35+1 günlüğüz şuan kuzum nst sorunlu çıktı diye mahvettiler beni ya alttan baktılar kanamam leke şeklinde başladı ağrılarım başladı şuan bile belim kopuyor resmen dünden beri geçmedi cnm ya ne yapacağımı şaştım kaldım iyice

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım ya
Kaç haftalıktin kuzum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Tüm sayfalar yüklendi.