Sorum var cok korkudumya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan cok korkudumya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 792 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cok korkudumya
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
kizlar kizmi kendi yatagimda koyub mutfaga cay koymaya gitim bir anlik kizmin sesi kesildi kosarak geldim surnerek girmis yastigin altina capaliyordu rengi morarmisdi😔 cok korkdum kendimi suclu his ediyorum iyi ane degilim ben ya kizma birsey olsaydi ya bogulsaydi nefesiz kalsaydi aklima turlu seyler geliyor

Rovşane.

Kayıtlı Üye
rank
kizlar kizmi kendi yatagimda koyub mutfaga cay koymaya gitim bir anlik kizmin sesi kesildi kosarak geldim surnerek girmis yastigin altina capaliyordu rengi morarmisdi😔 cok korkdum kendimi suclu his ediyorum iyi ane degilim ben ya kizma birsey olsaydi ya bogulsaydi nefesiz kalsaydi aklima turlu seyler geliyor
Allah korumus kuzum oyle dusunme hepimiz insaniz bazen hata yaparik bilerek olmadiki anne cocukna zarar verirmi? Bi daha daha dikkatli ol

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim korusun birdaha böyle şeyler yaşatmasın olacağı varmış ders çıkarmak lazım bunun senin anneliğinle alakası yok kötü anneler senin gibi endişe etmez suçluluk duymaz rabbim ikinizede sağlıklı ömürler nasip etsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım kendini suçlama lütfen hepimiz bu tür şeyler yaşıyoruz daha dün kızım gözümün önünde düştü burnunu çarptı biraz kanadı bende kendimi kötü hissettim anlıyorum seni. Bebek hareketlenmeye başladıkça daha dikkatli olmak lazım çok şükür birşey olmamış Aysu ya Allah bir daha yaşatmasın

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Allah korumus kuzum oyle dusunme hepimiz insaniz bazen hata yaparik bilerek olmadiki anne cocukna zarar verirmi? Bi daha daha dikkatli ol
tebi canim cok dikatli olacam sinirum pozuldu agladimya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

tebi canim cok dikatli olacam sinirum pozuldu

Rabbim korusun birdaha böyle şeyler yaşatmasın olacağı varmış ders çıkarmak lazım bunun senin anneliğinle alakası yok kötü anneler senin gibi endişe etmez suçluluk duymaz rabbim ikinizede sağlıklı ömürler nasip etsin
biran gorunce cok korkdum kendime sinilerndim Allah hickimeseye yasatmasin o hissi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım kendini suçlama lütfen hepimiz bu tür şeyler yaşıyoruz daha dün kızım gözümün önünde düştü burnunu çarptı biraz kanadı bende kendimi kötü hissettim anlıyorum seni. Bebek hareketlenmeye başladıkça daha dikkatli olmak lazım çok şükür birşey olmamış Aysu ya Allah bir daha yaşatmasın
tesekur edirim canim cok gerildim kendime cok kizdim senin kiznada kecmis olsun canim iyimi simdi?

Allah muhafaza eylesin canım 🤲 Melek onlar Allah korumuş ya bende kızımı yıkarken oğlum uyanmış eşimde tarakla oynuyor diye görmemiş tarağı ağzına sokup düşmüş yana katılarak ağlıyordu duştan bir çıktım aklım gitti bende ikisine yetişemiyorum diye deli oluyorum🤦🏼‍♀️ikisine yetişince eve yetişemiyorum bir şeyleri eksik yapmak lazım can evlatları önde tutmak lazım gözümüzün önünden ayirmayacağız🤭
vallahi dogru soyluyorsun onlara birsey olunca aneyiz isde cok uzluyoruz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
tesekur edirim canim cok gerildim kendime cok kizdim senin kiznada kecmis olsun canim iyimi simdi?

vallahi dogru soyluyorsun onlara birsey olunca aneyiz isde cok uzluyoruz
Sağol canım Çok şükür iyi. Sürünmeye başladıysa artık tek başına yüksek bir yere koyma canim yerde dursun ama sivri köşelere de dikkat etmek lazım ben evimi kızıma göre tekrar düzenledim

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Çok geçmiş olsun canım kıyamam ben ona 🥺🥺😞 Çok iyi biliyorum o duyguyu kuzum bende aynısını yaşamıştım, abimin düğününde olmuştu düğün dağıldıktan sonra gece 12 idi bebeğime mama veriyordum o kucağımdaydi başının altında da yastık vardı, ben uyuya kalmışım oda kucağımdan yatağa düşmüş yastıkta yüzüne gelmiş elimde yastığın üstünde 😞😞, annemler gece düğün yemeği yapan aşçının yanından gelmişler beni çaya çağıracaklar , baktım annem ve ablam bağırıyor Ali nefes alamıyor anne öldü mü diye bağırışlar duydum rüya gördüm sanıyor dum , birden yataktan fırladım Ali'nin yüzüne baktım mosmor, o yüzünün halı hiç gözümün önünden gitmiyor, Ali Allah korusun o gün ona bişey olsaydı asla kendimi affetmezdim o zmn bi an aklımı kaybettim annem bana tokat atınca kendime geldim, ama oluyor işte böyle şeyler hiç kimse dört dörtlük değildir 😐 sen istesen de istemesende bu gün o olay kızının başına gelecekti ama Rabbime şükürler olsun ki onu sana Ali'yi bana bağışladığı gibi sana da kızını bağışladı, bundan ders çıkardım artık asla Ali uyumadan uyumadım onu gece sabah kadar en az 100 defa kalkıp kontrol ettim, gün içinde uyanıkken asla yanlız bırakmadım , üç dört ay bana psikoloji oldu ama atlattım zaman geçtikçe anlıyorsun biz anneyiz ömür boyu böyle şeyleri görecez ve yaşayacaz, asla kendini suçlu hissetme

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Canım Rabbım yardımcı olmuş ki hemen gelmişsin bebegıne özülme buyle kazalar oluyor bız annelerde daha dikattli olmak düşüyor Allah'ım bidaha yaşatmasın bebeğinizi sizler bağışlasın inşallah 🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ay kuzum kendini suçlama insan bir anlık dalığ gidiyor işte çocuğu nasıl bıraktığımızı bile anlamıyoruz. İnsanlık hali şükür ki bir şey olmamış bundan somra daha eminim daha dikkatli olursun

Tüm sayfalar yüklendi.