Sorum var cok korkudumya

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan cok korkudumya başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 791 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cok korkudumya
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
kizlar kizmi kendi yatagimda koyub mutfaga cay koymaya gitim bir anlik kizmin sesi kesildi kosarak geldim surnerek girmis yastigin altina capaliyordu rengi morarmisdi😔 cok korkdum kendimi suclu his ediyorum iyi ane degilim ben ya kizma birsey olsaydi ya bogulsaydi nefesiz kalsaydi aklima turlu seyler geliyor
Ay kuzum rabbim korumuş. Sen kendini suçlama şükür ki bişey olmamış , Bi dahakine daha temkinli olursun canım. Bi kerede benm oğlum yatağın üzerinden düştü, ama rabbime bin şükür iyi bişey olmadı, ama resmen dua ede ede hatim indirdim diyebilirim, çok kötüydü, ama korkulacak bişey olmadı çok şükür, sende de olmamış çok şükür 🤲🤲🤲🤲 melekler korur onları

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
kizlar kizmi kendi yatagimda koyub mutfaga cay koymaya gitim bir anlik kizmin sesi kesildi kosarak geldim surnerek girmis yastigin altina capaliyordu rengi morarmisdi😔 cok korkdum kendimi suclu his ediyorum iyi ane degilim ben ya kizma birsey olsaydi ya bogulsaydi nefesiz kalsaydi aklima turlu seyler geliyor
Böyle şeyleri bizde çok yaşıyoruz canım oğlumu geçenlerde yatağıma aldım gece ağladı diye sonra uykuya daldım oda yataktan düştü 🙄 alnı morardı burnu kanadı benim de dilim kilitlendi korkudan konuşamadım takılı kalmıştim sanki. yemin ederim çok kötu bı gece geçirdim ağladım Sabaha kadar 😪😪

Patimat

Kayıtlı Üye
rank
Caan nece qorxmusan Allah bilerr. Mende bayax tualete getmisem. Bide gelen de baxiran ustundeyi adyali uzune cekip ele qorxdummm. Anne olmaqq bele seydide 😢

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Çok geçmiş olsun canım kıyamam ben ona 🥺🥺😞 Çok iyi biliyorum o duyguyu kuzum bende aynısını yaşamıştım, abimin düğününde olmuştu düğün dağıldıktan sonra gece 12 idi bebeğime mama veriyordum o kucağımdaydi başının altında da yastık vardı, ben uyuya kalmışım oda kucağımdan yatağa düşmüş yastıkta yüzüne gelmiş elimde yastığın üstünde 😞😞, annemler gece düğün yemeği yapan aşçının yanından gelmişler beni çaya çağıracaklar , baktım annem ve ablam bağırıyor Ali nefes alamıyor anne öldü mü diye bağırışlar duydum rüya gördüm sanıyor dum , birden yataktan fırladım Ali'nin yüzüne baktım mosmor, o yüzünün halı hiç gözümün önünden gitmiyor, Ali Allah korusun o gün ona bişey olsaydı asla kendimi affetmezdim o zmn bi an aklımı kaybettim annem bana tokat atınca kendime geldim, ama oluyor işte böyle şeyler hiç kimse dört dörtlük değildir 😐 sen istesen de istemesende bu gün o olay kızının başına gelecekti ama Rabbime şükürler olsun ki onu sana Ali'yi bana bağışladığı gibi sana da kızını bağışladı, bundan ders çıkardım artık asla Ali uyumadan uyumadım onu gece sabah kadar en az 100 defa kalkıp kontrol ettim, gün içinde uyanıkken asla yanlız bırakmadım , üç dört ay bana psikoloji oldu ama atlattım zaman geçtikçe anlıyorsun biz anneyiz ömür boyu böyle şeyleri görecez ve yaşayacaz, asla kendini suçlu hissetme
sanda cok kecmis olsun canim gorunce cok korkdum aglamaya basladim kucagma aldim rengi mos mordu bir ane icin bu cok uzucu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım Rabbım yardımcı olmuş ki hemen gelmişsin bebegıne özülme buyle kazalar oluyor bız annelerde daha dikattli olmak düşüyor Allah'ım bidaha yaşatmasın bebeğinizi sizler bağışlasın inşallah 🤲
amin canim Allah hepimizin bebekelrni bize baxislasin

Ay kuzum kendini suçlama insan bir anlık dalığ gidiyor işte çocuğu nasıl bıraktığımızı bile anlamıyoruz. İnsanlık hali şükür ki bir şey olmamış bundan somra daha eminim daha dikkatli olursun
evet canim dikatli olmam gerek birdaha asla onu tek koyub cikmam ya birsey olsaydi kendimi asla afetmezdim

Ay kuzum rabbim korumuş. Sen kendini suçlama şükür ki bişey olmamış , Bi dahakine daha temkinli olursun canım. Bi kerede benm oğlum yatağın üzerinden düştü, ama rabbime bin şükür iyi bişey olmadı, ama resmen dua ede ede hatim indirdim diyebilirim, çok kötüydü, ama korkulacak bişey olmadı çok şükür, sende de olmamış çok şükür 🤲🤲🤲🤲 melekler korur onları
cok kecmis olsun canim benim aneyiz isde korkuyoruz hala o anin etkisinde kalmisim

Böyle şeyleri bizde çok yaşıyoruz canım oğlumu geçenlerde yatağıma aldım gece ağladı diye sonra uykuya daldım oda yataktan düştü 🙄 alnı morardı burnu kanadı benim de dilim kilitlendi korkudan konuşamadım takılı kalmıştim sanki. yemin ederim çok kötu bı gece geçirdim ağladım Sabaha kadar 😪😪
🥺onlara birsey olmasin kizima gelen butun aci ve agrilar bana gelsin diyorum o cok aci cekdi artik fazla cekmis bir bebek daha fazlasini cekmesine dayanamam

Caan nece qorxmusan Allah bilerr. Mende bayax tualete getmisem. Bide gelen de baxiran ustundeyi adyali uzune cekip ele qorxdummm. Anne olmaqq bele seydide 😢
he vallah adam deli olure

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
sanda cok kecmis olsun canim gorunce cok korkdum aglamaya basladim kucagma aldim rengi mos mordu bir ane icin bu cok uzucu

amin canim Allah hepimizin bebekelrni bize baxislasin

evet canim dikatli olmam gerek birdaha asla onu tek koyub cikmam ya birsey olsaydi kendimi asla afetmezdim

cok kecmis olsun canim benim aneyiz isde korkuyoruz hala o anin etkisinde kalmisim

🥺onlara birsey olmasin kizima gelen butun aci ve agrilar bana gelsin diyorum o cok aci cekdi artik fazla cekmis bir bebek daha fazlasini cekmesine dayanamam

he vallah adam deli olure
Şükür ki olmadı canım düşünüp kendini üzme 😘. Aysu hanımı öp yeime 💕

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun ulduzum nasıl şuan iyimi Allahım beterinden saklasın

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah korumuş kuzum ya kıyamam sımdi nasil iyimi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Canım benim geçmiş olsun Rabbim evlatlarımızı korusun
sagol canim

Geçmiş olsun ulduzum nasıl şuan iyimi Allahım beterinden saklasın
sagol canim evet simdi iyi

Allah korumuş kuzum ya kıyamam sımdi nasil iyimi
sagol canim evet simdi iyi sukur