Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prensannesi tarafından oluşturulan Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,607 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm kızlar artık dayanamıyorum
Konbuyu başlatan Prensannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Serbet

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Haklısınız konusabilecegim bir büyüğüm yok maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En çokta bebeğim için üzülüyorum
Üzülme cnm bebeği senden alma imkanı yok ne kdar korktuğunu hissettirrsen erkeklere o kdar daha çok ezerler üstüne gelirler kuzum dik dur güçlü dur o tehtit ediyorsa sende et güzel konuşmaktan anlamıyor anlaşılan sakın önünde eğilme hiç bir zaman

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Korkma neden korkuyorsun bebeğini alamaz senden öyle bir kanun yok bebeğinin onun gibi bir babaya değil güçlü bir anneye ihtiyacı var o korksun senden kendini güçlü hissedermisin lütfen sen bir annesin bebeğin için bunlara katlanma

Korkma neden korkuyorsun bebeğini alamaz senden öyle bir kanun yok bebeğinin onun gibi bir babaya değil güçlü bir anneye ihtiyacı var o korksun senden kendini güçlü hissedermisin lütfen sen bir annesin bebeğin için bunlara katlanmak zorunda değ
Evet öyle teşekkür ederim

Üzülme cnm bebeği senden alma imkanı yok ne kdar korktuğunu hissettirrsen erkeklere o kdar daha çok ezerler üstüne gelirler kuzum dik dur güçlü dur o tehtit ediyorsa sende et güzel konuşmaktan anlamıyor anlaşılan sakın önünde eğilme hiç bir zaman
Laftan anlamıyor ki

RAMILE

Kayıtlı Üye
rank
Eşimle ilgili kızlar çok sorunum var sürekli beni ağlatıyor bugün de kafama koluma sert bir şekilde vurdu gücüm tukendi artık kaç saattir ağlıyorum sen o çocuğa dua et diyor bazen de al bebeni de git diyor bugün de hamilesin çocuk falan dinlemem atarım kapının önüne dedi artık yaşayacak gücüm kalmadı napacamı bilmiyorum eşim sürekli canlı yayın platformlarında takılan biri birisinin birşey söylediğini duyunca kızıyorum ona bile bana bağırıyor elinde para olsun hemen içkiye verir ben kaç gündür doğru düzgün birşey yemedim bugün ki bağırıp cagirmasinin sebebi de makineyi doldurmadan calistirmisin diye başlattı makine daha nasıl dolu olacaktiki benim de en ufacık birşeyde hemen gözüm doluyor sonra git kaybol gözümün önünden dedi biraz sonra odaya geldi iki dakikaya gelmezsen ezerim seni dedi gitmedim tekrar geldi ben kime dedim diye kafama falan vurdu bak dinlemem bebek falan atarım kapının önüne dedi kızlar benim kimsem yok napacam bilmiyorum sizinle dertleşmek istedim bu arada 24+1 günlük hamileyim
Canim
Eşimle ilgili kızlar çok sorunum var sürekli beni ağlatıyor bugün de kafama koluma sert bir şekilde vurdu gücüm tukendi artık kaç saattir ağlıyorum sen o çocuğa dua et diyor bazen de al bebeni de git diyor bugün de hamilesin çocuk falan dinlemem atarım kapının önüne dedi artık yaşayacak gücüm kalmadı napacamı bilmiyorum eşim sürekli canlı yayın platformlarında takılan biri birisinin birşey söylediğini duyunca kızıyorum ona bile bana bağırıyor elinde para olsun hemen içkiye verir ben kaç gündür doğru düzgün birşey yemedim bugün ki bağırıp cagirmasinin sebebi de makineyi doldurmadan calistirmisin diye başlattı makine daha nasıl dolu olacaktiki benim de en ufacık birşeyde hemen gözüm doluyor sonra git kaybol gözümün önünden dedi biraz sonra odaya geldi iki dakikaya gelmezsen ezerim seni dedi gitmedim tekrar geldi ben kime dedim diye kafama falan vurdu bak dinlemem bebek falan atarım kapının önüne dedi kızlar benim kimsem yok napacam bilmiyorum sizinle dertleşmek istedim bu arada 24+1 günlük hamileyim
Canim Allah yardimcin olsun ,benimde hic kimsem yok amma eşimde benle iyi kayinvalidemde bence sen o napsada cevap qaytarma sozunden cikma her şey guzel olur insallah

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Ailen nerde canim
Ailem bana sahip çıkmadı annem zaten 1.5 aylıkken bırakmış beni

Canim

Canim Allah yardimcin olsun ,benimde hic kimsem yok amma eşimde benle iyi kayinvalidemde bence sen o napsada cevap qaytarma sozunden cikma her şey guzel olur insallah
Cevap bile vermiyorum sadece ağlıyorum hormanlar yüzünden sanırım önceden olsaydı cevap verirdim sırf çocuğum için susuyorum

Kaç yaşındasın sen kuzum ailen nerede eşinin ailesi nerde
23 yaşındayım eşimin ailesi var benim ailem sahip çıkmadı bana annem 1.5 aylıkken bırakmış beni

İrmakk

Kayıtlı Üye
rank
Ailem bana sahip çıkmadı annem zaten 1.5 aylıkken bırakmış beni
Kiyamam ben sana ya bak o sana ters ciktikca sen iyi yaklas en azindan dogumunu yapana kadar cunku simdi Allah korusun ani sert bir hareket yapar bebegede sanada zarar werir dogumdan sonra Allah kerim ve bazen telefonunda o seninle tartisirken yada vurmaya kalktiginda ses kaydedicini ac cunku dewir berbat bir hal almis suan kadinlari birakip cocuklara siddet uygulamaya basladilar dogumunu yap gerekirse birilerinden yardim iste ama insaallah bebekde geldikten sonra kocanla araniz guzel olur hayirlisi hakkinda ama her zaman zekice dawran

Prensannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kiyamam ben sana ya bak o sana ters ciktikca sen iyi yaklas en azindan dogumunu yapana kadar cunku simdi Allah korusun ani sert bir hareket yapar bebegede sanada zarar werir dogumdan sonra Allah kerim ve bazen telefonunda o seninle tartisirken yada vurmaya kalktiginda ses kaydedicini ac cunku dewir berbat bir hal almis suan kadinlari birakip cocuklara siddet uygulamaya basladilar dogumunu yap gerekirse birilerinden yardim iste ama insaallah bebekde geldikten sonra kocanla araniz guzel olur hayirlisi hakkinda ama her zaman zekice dawran
İnşallah teşekkür ederim birazda olsa rahatladım derdimi anlatacak kimsem yoktu buraya yazdım rahatladım

Zpppp

Kayıtlı Üye
rank
Hemen ayrıl git kadın sığınma evine keşke buyle bir insandan bebek yapmasaydiniz Allah yardımcınız olsun

Tüm sayfalar yüklendi.