Sorum var Çok kötüyüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticenin Annesi tarafından oluşturulan Çok kötüyüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,005 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm
Konbuyu başlatan Haticenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm dogurana kadar doktor yat dedi malak gibi yattim tabi aldigim kilolarda cabasi haraketsizlikten malesef yapcak bisey yok yaticaksin agir kaldirmiycaksin şukur bn 39 haftada dogum yaptim insallah bebisin saglikla zamaninda dogar
Evet kızımı kaldırdım istedi ondan belli aşağıda 1 hafta sonra kendi doktoruma gitcem acile gittik doktor iyi degildi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla cnm dogurana kadar doktor yat dedi malak gibi yattim tabi aldigim kilolarda cabasi haraketsizlikten malesef yapcak bisey yok yaticaksin agir kaldirmiycaksin şukur bn 39 haftada dogum yaptim insallah bebisin saglikla zamaninda dogar
İnşallah canim

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum sırt üstü önerilmiyor sağ ve sol taraflara yatman gerek. Yan taraflar ağrırsa maksimum 10 dakika sırt üstü yatabilirsin demişti doktorum
sirt ustu yatamiyorum ztn tatlım sirt ustu yatinca kalça kemigime kramp giriyor kalkamıyorum baya aci çekiyorum sagli sollu yatiyorum anca oda belli bir sure sonra ağrı yapiyor acaba karnimin altina yastik flan mi koysam bide kalin da giyinsem geceleri belim agriyor tüylü sicak tutacak birsey sarinca agri geciyir boyle sizde de oluyor mu cnm sirtimi sarmadan yatamiyorum ben

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
sirt ustu yatamiyorum ztn tatlım sirt ustu yatinca kalça kemigime kramp giriyor kalkamıyorum baya aci çekiyorum sagli sollu yatiyorum anca oda belli bir sure sonra ağrı yapiyor acaba karnimin altina yastik flan mi koysam bide kalin da giyinsem geceleri belim agriyor tüylü sicak tutacak birsey sarinca agri geciyir boyle sizde de oluyor mu cnm sirtimi sarmadan yatamiyorum ben
Kuzum bacaklarının arasına yastık koy ben öyle geçiriyorum ağrıyı ve bel ağrısına ılık duş birebir çok iyi geliyor. Şahsen bendede fıtık var ayda bir tutan ağrı şuan 2 günde bir tutuyor. Sıcak beldeki kasları gevşettiği için rahatlıyorsun

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 ci ayimizda çocuk aşağıdadır erken dogum olabilir dedi doktor napmaliyim yatmaktan başka öneriniz var mı
Canım benim 29. Haftada dönmüştü belki daha erken döndü 29. Haftada muayene vardı o zaman dönmüştü. Doktorum erken dogum olur diyip korkutmadı beni bide riskliydi hamileligim hep tedavi görmüştüm. Erken gelme ihtimali 20. Haftadan beri vardı. Progestan sabah akşam fitil olarak kullanmıştım o halde bile 34. Haftada kanamam oldu ignelerle tuttular. Ciger geliştirici vuruldum sonra gelmek bilmedi doktorum 1 gün sonra suni sancı verip dogurtcaktı ama kızım gelmek istedi 37. Haftayı geçtik dogum gününde dogdu kızım. Ayaklarını yukarı dikip uzan canım bol bol kendini yorma. Allahın İzniyle birşey olmaz. Allahın koruduğunu kimse korumaz. Doktorum dogum olduktan sonra senin gibi hamile olan birinin dogum yapması mucize riskliydi baya riskliydi ama çok güçlüydünüz kızımla birlikte dedi. Sen içini ferah tut ben hep olumlu düşündüm kızımla konuştum hep dogum günümde gel diye gerçektende o gün başladı sancım. Sende bol bol konuş kuzucum seni hissediyor bide bol bol sıvı tüket doktorum bana öyle demişti su içmeyi ihmal etme az içersen erken dogum sebebi demişti. Biraz uzun oldu kusurabakma canım 🤦‍♀️😍🙄

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum bacaklarının arasına yastık koy ben öyle geçiriyorum ağrıyı ve bel ağrısına ılık duş birebir çok iyi geliyor. Şahsen bendede fıtık var ayda bir tutan ağrı şuan 2 günde bir tutuyor. Sıcak beldeki kasları gevşettiği için rahatlıyorsun
Hm anladım cnm çok tsk ederim deneyeceğim hepsini inş iyi gelir tatlım sagl😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar