Sorum var Çok kötüyüm

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticenin Annesi tarafından oluşturulan Çok kötüyüm başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,968 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm
Konbuyu başlatan Haticenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatoş koç

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 ci ayimizda çocuk aşağıdadır erken dogum olabilir dedi doktor napmaliyim yatmaktan başka öneriniz var mı
Hafta olarak ne kadarlık ? Hafta ile ilerle derim ay olarak karışıyor. 27 28 de aşağı olup 38 e kadar Dr mudahelesi ile duran bebisler var . Dr ne diyorsa ona uy

K

Kızannesi

Guest
Hiç canını sıkma benim hamileliğimin başından beri bebeğim aşağıda düşük tehlikem bile vardı hala da aşağıda ev işi yapmadım annem yaptı uzandım hep merdiven çıkma 10 dk dan fazla yürüme eğilme hatta çok afedersin evinde klozet tuvalet varsa onu kullan bn 2 haftadır yürümeye başladım 33 haftaligim ben hastanede bile yattim ciğer geliştirici yapıldı erken doğum riski olduğu için ama bak 48 günüm kaldı canını sıkma dikkat et kendine

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 ci ayimizda çocuk aşağıdadır erken dogum olabilir dedi doktor napmaliyim yatmaktan başka öneriniz var mı
Cnm ben de suan 25 haftaligim benimde riskim var karnımda aşağı da sürekli şansım da oluyor enfeksiyon da var bir ton ilaç kullandım progestandan kullandım hap olarak iğne olarak fitil olarak geçen hafta bıraktı doktorum kanama yada lekeleNME yok diye sürekli bende takıp düşünüyorum ama öyle Daha çok sancim ve korkum oluyor hiç düşünmemeye çalış cnm en ufak agrinda da doktora git hemen müdahale ediyorlar geçiyor cnm böyle böyle Allah in izni ile günümuzü dolduracaz cnm çok dikkatli ol kafana takma bol bol dua et doktorunu begenmediysen başka doktora gozuk cnm biri vermezse ilacı diğeri kesin veriyor çok geçmiş olsun cnm 😊😊

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm dogurana kadar doktor yat dedi malak gibi yattim tabi aldigim kilolarda cabasi haraketsizlikten malesef yapcak bisey yok yaticaksin agir kaldirmiycaksin şukur bn 39 haftada dogum yaptim insallah bebisin saglikla zamaninda dogar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar