Cok kotuyum:((((

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cınarserap tarafından oluşturulan Cok kotuyum:(((( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,913 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotuyum:((((
Konbuyu başlatan Cınarserap
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sabriye

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Hıı o zaman durum değişir bence evine git evde konuşursunuz canm çocuklarda günah
Zaten böyle bisey daha öncede başıma gelmişti aynı okey oyunundan kaç sene oldu gerçi kavga ettim çekip anneme gittim çocukları alıp gelip it gibi özür diledi benden ayaklarima kapandı bidaha yuklemyicem oynamiyicam oyunu söz verdi bana şimdi hamileyim hiç yapmaz dedim 25 günüm felan var dogumuma daha erk3nde olabilir bebegime ve çocuklarıma yazık etmek istemiyorum ama yaptigida yaninami kalsın iki kelime konuşması bile hata ben kaç gündür ağrı acı çekiyorum burda

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 33 haftaligim kanamadan dolayı hastanede yatıyorum 5 gündür erken doğum riskim var eşimin okey oynadığını biliyodum zaten az önce profiline girdim bi kızla sohbet ediyo hemde ben bu durumdayken masaya girdim erkek profiliyle tabiki cik masadan dedi o kadar kotuyumki anlatamam napicam bilmiyorum elim ayağım titriyo bebegime bisey olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce
Bu telefonlarda oynanılan 101 okeyden mi bahsediyorsunuz

Melek85

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 33 haftaligim kanamadan dolayı hastanede yatıyorum 5 gündür erken doğum riskim var eşimin okey oynadığını biliyodum zaten az önce profiline girdim bi kızla sohbet ediyo hemde ben bu durumdayken masaya girdim erkek profiliyle tabiki cik masadan dedi o kadar kotuyumki anlatamam napicam bilmiyorum elim ayağım titriyo bebegime bisey olacak diye korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce
Canım şimdi sen onu düşünme helle bı kurtul sonra dusn

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Zaten böyle bisey daha öncede başıma gelmişti aynı okey oyunundan kaç sene oldu gerçi kavga ettim çekip anneme gittim çocukları alıp gelip it gibi özür diledi benden ayaklarima kapandı bidaha yuklemyicem oynamiyicam oyunu söz verdi bana şimdi hamileyim hiç yapmaz dedim 25 günüm felan var dogumuma daha erk3nde olabilir bebegime ve çocuklarıma yazık etmek istemiyorum ama yaptigida yaninami kalsın iki kelime konuşması bile hata ben kaç gündür ağrı acı çekiyorum burda
Öyle haklısın anlıyorum seni tabiki de yanına bırakma yoksa devam eder ama önce senin ve bebeğinin sağlığı sonrada evde seni bekleyen çocukların hele bi iyi ol burdundan getir sonra yaptığına bin pişman et onu

Cınarserap

Kayıtlı Üye
rank
Öyle haklısın anlıyorum seni tabiki de yanına bırakma yoksa devam eder ama önce senin ve bebeğinin sağlığı sonrada evde seni bekleyen çocukların hele bi iyi ol burdundan getir sonra yaptığına bin pişman et onu
Çokk üzgünüm cokk inan sabahtan beri ağzıma bi lokma bisey surmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım şimdi sen onu düşünme helle bı kurtul sonra dusn
Canım nasıl dusunmeyim burda içim içimi yiyo

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Allah eşini ıslah etsin inşallah 🙏 senin adına çok üzüldüm gerçekten. Bunca yaptıklarına rağmen bide hiçbir şey olmamış gibi davranmıyorlarmı deli oluyorum yemin 😠😠 . Sen üzme kendi canını biliyom çok zor ancak rabbimin sana emanet ettiği o minik canı unutmamalısın . Onun sağlığını düşünmek zorundasın. Eşin olucak o insan iyi bir dersi hak ediyor senin değerini sonsuza dek bilecek ve bu haltı bir daha yetmeyeceğine yemin edecek bir ders lazım. Annenlere gitsen dahi sorunun bitmez yavruların babalarını sorup duracaklar dır. Onlara ne cvb vericeksin ki . Hiçbir şeyi ertelemeden eşinle konuşsan çok iyi olur. Sende stres ve sıkıntıdan kurtulursun en azından. Rabbim sabır ve tahammül gücü versin inşallah Allah seninle dir o seni asla yanlız bırakmadı ve bırakmayacak inşallah 🙏🙏♥️

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Ya ben bu haldeyken onun cocugunu tasiyoken nasıl böyle bisey yapabilir aklım almiyo ama burdan çıkınca evime gitmiyicem direk anneme gidicem ve onunlada asla konusmuyucam telefonlarına bakmiyicam sen olsan naparsin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya ben bu haldeyken onun cocugunu tasiyoken nasıl böyle bisey yapabilir aklım almiyo ama burdan çıkınca evime gitmiyicem direk anneme gidicem ve onunlada asla konusmuyucam telefonlarına bakmiyicam sen olsan naparsin
Nasil oldun bebisin nasil? Cok haklisin burnundan fitil fitil getir ama once sabirli ol bebisinin sagligini dusun kendi sagligini dusun hic cekince ekran resmini ceksrydin keske kizla konustugunu direk yuzune soyle sen nasil bir insansin de ben bu hadeyken sen kalkipta nasil boyle bisey yaptin de sakin susma hesabini sor sadece tavir yapma direk yuzune vur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar