ÇOK KÖTÜYÜM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ÇOK KÖTÜYÜM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,187 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ÇOK KÖTÜYÜM
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Midem Bulanıyor Çok Kötüyüm Su Dahi İçemiyorum Ağladım Artık Nefes Alamıyorum 🥺🥺😥😥😥😥 Nasıl Geçer Acaba
Ben de öyleydim mutfağımdan yatak odamdan kocamdan evimin kokusundan kullandığım yumuşatıcının kokusundan ki bu hala devam ediyor atlatamadım her şeyden iğreniyordum hele kendi yemeğimi yemek işkenceydi ama bana yakın olup düzenli bir şekilde bana yemek yapacak kimsem yoktu belki sende de öyledir eğer mümkünse biri sana arada yemek yapsın hatta mümkünse başka bir evde pişmiş hazırlanmış olsun belki o yüzdendir ama arada kendi pişirdiğin yemeği de ye ki tam soğuma çok zor bu ilk zamanlar Allah yardımcın olsun

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ben de öyleydim mutfağımdan yatak odamdan kocamdan evimin kokusundan kullandığım yumuşatıcının kokusundan ki bu hala devam ediyor atlatamadım her şeyden iğreniyordum hele kendi yemeğimi yemek işkenceydi ama bana yakın olup düzenli bir şekilde bana yemek yapacak kimsem yoktu belki sende de öyledir eğer mümkünse biri sana arada yemek yapsın hatta mümkünse başka bir evde pişmiş hazırlanmış olsun belki o yüzdendir ama arada kendi pişirdiğin yemeği de ye ki tam soğuma çok zor bu ilk zamanlar Allah yardımcın olsun
Sağol canım ne yazikki yakınımda kimse yok 😥🥺🥺🥺
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun tuzlu kraker iyi gelir sabahları özellikle yiyin inşallah çabuk atlatirsiniz bu dönemi
Teşekkür ederim kuzum çok sagol
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İyiyim şimdi şükür
Allah'ım iyilik saglık Versin İnşallah🤲

Tüm sayfalar yüklendi.