ÇOK KÖTÜYÜM

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan ÇOK KÖTÜYÜM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,231 kez görüntülenmiş, 93 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı ÇOK KÖTÜYÜM
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Midem Bulanıyor Çok Kötüyüm Su Dahi İçemiyorum Ağladım Artık Nefes Alamıyorum 🥺🥺😥😥😥😥 Nasıl Geçer Acaba
Tuzlu kraker kuzum haşlama tüket yağlı baharatlı gıdalardan uzak dur. Birde dün doktora gittim zencefil zerdeçallı bitki çayı içebilir miyim diye sordum doktora icebilirsin mide bulantına iyi gelir hem dedi doktorum istersen sende bı dene. Mideni yatıştırır içine nane limon da kariştırabilirsin. (Tansiyon konusunda sorun yasamiyorsan limon koy ama) yaşıyorsan koyma

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Çiçeğim birşey yiyemiyorum mutfağa bile giremiyorum 😞😞😞😞😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Denedim Asenam Geçmedi Bir Türlü😞
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim kuzum inşallah Geçer 🤲😞
Ahh bitanem seni çok iyi anlıyorum 😔😔doktoruna söyle ilac yazsın

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Midem Bulanıyor Çok Kötüyüm Su Dahi İçemiyorum Ağladım Artık Nefes Alamıyorum 🥺🥺😥😥😥😥 Nasıl Geçer Acaba
Kuzum ben dogurana kdar malesef hep kustum gün içinde iki kere hastaneye kaldirildigim günleri biliyorum rabbim yardımcın olsun tuzlu şeyler tüket fayda olur insalalh ama ben ne yaptıysam olmamıştı ancak doktorum zofer diye bir ilaç yazdı o zaman ancak onu içtikten sonra birşeyler yemeye başlamıştım kuzum istersen doktorunla bir görüş canm yazar sanda birşeyler toparlanirsin inşallah

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben dogurana kdar malesef hep kustum gün içinde iki kere hastaneye kaldirildigim günleri biliyorum rabbim yardımcın olsun tuzlu şeyler tüket fayda olur insalalh ama ben ne yaptıysam olmamıştı ancak doktorum zofer diye bir ilaç yazdı o zaman ancak onu içtikten sonra birşeyler yemeye başlamıştım kuzum istersen doktorunla bir görüş canm yazar sanda birşeyler toparlanirsin inşallah
Ayşem çok teşekkür ederim birtanem yarın gitcem yazdircam sağol kuzum ♥️🤲😞

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar