Çok kötüyüm 😔😔😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yeniiianne tarafından oluşturulan Çok kötüyüm 😔😔😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,935 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok kötüyüm 😔😔😔
Konbuyu başlatan Yeniiianne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri sancım vardı iki tane devlet hastanesine gittim almadılar beni doğuma beklettiler özele kendi doktoruma gittim sezeryanla alalım dedi 38 haftalığım eşimi yatış işlemleri için yönlerdirdiler yedibin lira ücret istemişler eşim ödemem diyip çıkardı beni hastaneden şimdi çok kötüyüm görümcem yanıma geldi müzik dinliyor eşim yanımda bile değil canım çok sıkkın😔😔😔😔
Üzülme cnm benim burada 7 bin istediler inşallah bebegini sağlıkla mutlulukla kucagına alırsın

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün geceden beri sancım vardı iki tane devlet hastanesine gittim almadılar beni doğuma beklettiler özele kendi doktoruma gittim sezeryanla alalım dedi 38 haftalığım eşimi yatış işlemleri için yönlerdirdiler yedibin lira ücret istemişler eşim ödemem diyip çıkardı beni hastaneden şimdi çok kötüyüm görümcem yanıma geldi müzik dinliyor eşim yanımda bile değil canım çok sıkkın😔😔😔😔
Neden almadılar doğuma sancın başladıysa 🙄 hayret ya şaşıyorum.. Normal olma şansın varsa sezaryen düşünme bnce hiç canım. Ne yaptın nasıl oldun? Bu adamları anlamak mümkün değil. Gerçi belki oda seni o halde bırakmış olmaktan rahatsız olmuştur canım 7 bin lira az para değil kolay kolay çıkmaz bi anda bide böyle bişey planda yoksa hazırlıksız yakalanmıştır adam da onunda canı sıkılmıştır böyle olmasına onada hak vermek lazım belki para aramaya gitti bıraktı gitti diye düşünme hemen

Yeniiianne

Kayıtlı Üye
rank
Neden almadılar doğuma sancın başladıysa 🙄 hayret ya şaşıyorum.. Normal olma şansın varsa sezaryen düşünme bnce hiç canım. Ne yaptın nasıl oldun? Bu adamları anlamak mümkün değil. Gerçi belki oda seni o halde bırakmış olmaktan rahatsız olmuştur canım 7 bin lira az para değil kolay kolay çıkmaz bi anda bide böyle bişey planda yoksa hazırlıksız yakalanmıştır adam da onunda canı sıkılmıştır böyle olmasına onada hak vermek lazım belki para aramaya gitti bıraktı gitti diye düşünme hemen
Aslında sadece sancım vardı suyum gelmedi sezeryanla almak istediler hemem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üzülme cnm benim burada 7 bin istediler inşallah bebegini sağlıkla mutlulukla kucagına alırsın
Amin canm sağol

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Niye illada özele gidiyorsunuz tamam ilgi güzel olabilir ama devlette de iyi doktorlar var bilmiyorum ama 7000 bin lira da az para değil kolay değil o parayı bulmak tabiki sağlık söz konusu olunca para konuşulmaz bilemedim Allah yardımcınız olsun inşaallah

Rabişs04

Kayıtlı Üye
rank
Oy Allah yardımcın olsun 😢 doğumun başlamış mi bir sorun mu var

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Ah kuzum bızım burda da 3000 tl ısteyınce biz de vazgectık bende normalde özele gıdıorm smdı devlete gıtmeye basladım özelın dogum parası cok oluyor ve maddi anlamda zorluyor. Keske daha once den arastrıp bılgi alsaydnız ucret hakkında. Maddı durum olmayınca eşlerinde ellerinden bır sey gelmıyor kı
Aynen öyle valla insan onlara da üzülüyo ister istemez çok para gidiyor

S

Saime

Guest
Canım sancilarin başladığında durabildigin kadar ılık sıcak suda duş al bol bol yürü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar