Cok kotyum :'(

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Super Anne tarafından oluşturulan Cok kotyum :'( başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,776 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok kotyum :'(
Konbuyu başlatan Super Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik olduk doktora gittik bugun bebegim hic kilo almamis 2 kilo dedi napcam ben kizlar berbat haldeyim :'(
Ay canim niye kendini bu kadar hirpaliyorsun daha doğuma var yine alır kilo önemli değil sağlıklı olsun doğduğunda cabuk kilo alıyorlar iyi tarfindan bak senin doğumun kolay olacak çok dikisin olmayacak bu yünden de bak benim kızım 2 kilo 950 gr di hem yırtığım hemde kesik oldu zor oldu bu sefer hic takmıyorum kiloyu hatta zayıf olsun diyorum😊

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik olduk doktora gittik bugun bebegim hic kilo almamis 2 kilo dedi napcam ben kizlar berbat haldeyim :'(
Hiç bişey olmaz korkma hatta doğumun bile rahat olur. Bebişin sütünü aldıktan sonra inanamaycağın şekilde hızlı kilo alıyor zaten sağlıklı olduğu sürece sıkıntı yok şu son haftalarda biraz fazla süt tüketmeye çalış hem uykunu getirir güzel uyursun hemde bebeğin kilo alır

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Valla sağ salim kucağıma alim kilosu çok önemli değil Allah'ın izniyle doğunca alır kilosunu yeter ki sağlıklı bir şekilde kucağıma alim rabbim hayırlı ömür versin başka bişey isteme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar