Çok mu kilo almışım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mahnur tarafından oluşturulan Çok mu kilo almışım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok mu kilo almışım
Konbuyu başlatan Mahnur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 20 +6 günlüğüm 59 kilo ile başladım hamileliğime şimdi 64 kilo olmuşum nasıl sizce normal mi çok mu almışım yoksa

Son düzenleme:

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5+6 günlüğüm 59 kilo ile başladım hamileliğime şimdi 64 kilo olmuşum nasıl sizce normal mi çok mu almışım yoksa
Bence cok almıssın canım biraz dikkat et istersen cunku 6-7 Aydan sonra dha fazla kilo alınıyo ben 50 yle hamile kaldım suan 20+5 haftalık oldum şimdiye kadar 3 kilo aldım 53 oldum. İlk hamileliğimde de doğuma kadae 12 kilo almıstım bu 2. Yine de dikkat ediyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 5+6 günlüğüm 59 kilo ile başladım hamileliğime şimdi 64 kilo olmuşum nasıl sizce normal mi çok mu almışım yoksa
Çok aldın verdin hesabı yapma daha yolun başındasın bebeğin sağlıklı olsun önemli olan o daha bulantı tiksinme dönemim başlamamış BİLe başlayınca istesende yiyemiyosun yediginde miden de kalmayacak zaten

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Kiz hamileyim diye habire yiyomusun yoksa 😂😂ama 6 hafyadan sonra buyuk ihtimalle mide bulantilarin baslar verirsin aldigin gibi ama yinede dikkat et fazla kilo almakta sagligin icin iyi degil

Mahnur

Kayıtlı Üye
rank
1 buçuk ayda mi 5 kilo aldın cnm
Yanlış yazmışım ya ayımı 😅😅😅
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiz hamileyim diye habire yiyomusun yoksa 😂😂ama 6 hafyadan sonra buyuk ihtimalle mide bulantilarin baslar verirsin aldigin gibi ama yinede dikkat et fazla kilo almakta sagligin icin iyi degil

Bence cok almıssın canım biraz dikkat et istersen cunku 6-7 Aydan sonra dha fazla kilo alınıyo ben 50 yle hamile kaldım suan 20+5 haftalık oldum şimdiye kadar 3 kilo aldım 53 oldum. İlk hamileliğimde de doğuma kadae 12 kilo almıstım bu 2. Yine de dikkat ediyorum
Yanlış yazmışım ayımı 20+6 günlüğüm

seçilll

Kayıtlı Üye
rank

Yanlış yazmışım ayımı 20+6 günlüğüm
O zamn normal canm çok almamıssn merak etme ikimizn aynı bende 20+5 😀 cinsiyetimiz belli değil senin belli mi 😃

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar