3 kilo cok mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 3 kilo cok mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,182 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 kilo cok mu
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Ben 35.haftada gittiğimde 2900 küsür dedi canım yani senin normal olması gerek o zaman
Normal dogum mu olacak senin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal bence csnım 38 de oğlum doğdu 3500 gr
Zor muyudu doğum

Normal bence csnım 38 de oğlum doğdu 3500 gr
Zor muyudu doğum
Ben 4 doğurdum ikisinide ona ne diycez normal doğum hemde 😩😃
Maşallah sana canim nasil doğurdun boyun posun var mi ben 150 yim zorlanırım diye korkuyorum

Ebru Ulus

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum mu olacak senin canim

Zor muyudu doğum

Zor muyudu doğum

Maşallah sana canim nasil doğurdun boyun posun var mi ben 150 yim zorlanırım diye korkuyorum
Aynen boyum 1.65 😁 olsun Allah öyle bir yolunu veriyor ki o kadar acıyı çekiyorsun çekiyorsun aylar boyunca ve o 9 ayın acısı bir günde birikiyor ve sonuç mükemmel rabbim bir sancida kurtarsın inşallah benim doğumlarım kolay oldu ama sancılarım çok zordu doğumda da çift taraflı yırtıldı çift taraflı dikiş atıldı ama herkes aynı olacak diye bişey yok rabbim kolaylık verir hiç merak etme 😘😘

Evinn

Kayıtlı Üye
rank
Aynen boyum 1.65 😁 olsun Allah öyle bir yolunu veriyor ki o kadar acıyı çekiyorsun çekiyorsun aylar boyunca ve o 9 ayın acısı bir günde birikiyor ve sonuç mükemmel rabbim bir sancida kurtarsın inşallah benim doğumlarım kolay oldu ama sancılarım çok zordu doğumda da çift taraflı yırtıldı çift taraflı dikiş atıldı ama herkes aynı olacak diye bişey yok rabbim kolaylık verir hiç merak etme 😘😘
Yirtilsakta kasilsekte doguracaz şimdi besisleri az kilolu diye bana gülen anneler olacak

Tüm sayfalar yüklendi.