3 kilo cok mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evinn tarafından oluşturulan 3 kilo cok mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,176 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 kilo cok mu
Konbuyu başlatan Evinn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Senin erkekmydi 😊 bana ilk qebe kaldqmda saqlik ocaqi 5 şubat kowa burcu bi bebeqn olcak dedi qercekten 5 şubatta doqum yaptım. 40 hafta oldu tam oda
Evet canım erkek benimde hayırlısıyla 🤗 valla banada 21 kasım tahmini dediler ama 10 gün önce 10 gün sonra orası değişebilir dedi en son gittiğimde de 36haftalıktı her an doğum olurmuş gibi bekleyebiliriz artık çantanı hazırla eksiğin kalmasın deyince panik oldum bende bilmiyorum ama 40 hafta tamamlanıyor sanırım genel olarak

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım erkek benimde hayırlısıyla 🤗 valla banada 21 kasım tahmini dediler ama 10 gün önce 10 gün sonra orası değişebilir dedi en son gittiğimde de 36haftalıktı her an doğum olurmuş gibi bekleyebiliriz artık çantanı hazırla eksiğin kalmasın deyince panik oldum bende bilmiyorum ama 40 hafta tamamlanıyor sanırım genel olarak
İnsaAllah wakti zamanında qelir🤲😊 40 hafta 9 ay 10 qune tekamül ediyor tam. Bana 21 Kasım denildi seninle ay qün aynıyız şuanda kasık we belimde adet aqrisi çekiyorum sendede warmi 🙄 sabahta küçük bi lekelenme qördüm pedimde

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogum mu olacak senin canim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zor muyudu doğum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zor muyudu doğum

Maşallah sana canim nasil doğurdun boyun posun var mi ben 150 yim zorlanırım diye korkuyorum
İnan kısa boylular daha dirençli oluyo normal doğum daha kolay oluyo kısa boylular in nedendir bilinmez ama rabbim kolayligini veriyo 5 kg normal doğum yapanı duydu kulaklarım🤗 inşallah bir avazda kurtulursun.

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar 37 haftadayım bugün doktora gittim 3 kilo dedi ben nedense korktum daha üç hafta var daha kilo alırsa nasıl doğurayım ben 🙈

Arkadaşlar 37 haftadayım bugün doktora gittim 3 kilo dedi ben nedense korktum daha üç hafta var daha kilo alırsa nasıl doğurayım ben 🙈
Kilosu gayet iyi canım benim oğlum 40. haftada 3820 dogdu hem de normal dogum doktor bile şaşırmıstı kendin kücücksün iyi dogurdun diye 😄

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
İnsaAllah wakti zamanında qelir🤲😊 40 hafta 9 ay 10 qune tekamül ediyor tam. Bana 21 Kasım denildi seninle ay qün aynıyız şuanda kasık we belimde adet aqrisi çekiyorum sendede warmi 🙄 sabahta küçük bi lekelenme qördüm pedimde
Bende sezaryan ım burdaki takvime göre 20 günüm kalmış sezaryan günümde belli değil leke felanda hiç olmadı şuana kadar bende 🙄 normal doğum sancim gelir diyede korkmuyo değilim kontrolume de bir hafta kaldı kontrolün ertesi gününe hayırlısıyla alırlar belki diye umut ediyorum

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Bende sezaryan ım burdaki takvime göre 20 günüm kalmış sezaryan günümde belli değil leke felanda hiç olmadı şuana kadar bende 🙄 normal doğum sancim gelir diyede korkmuyo değilim kontrolume de bir hafta kaldı kontrolün ertesi gününe hayırlısıyla alırlar belki diye umut ediyorum
Gönlünden qeceni wersin insaAllah rabbim. Sizmi sezeryan istedinz mecburiyettn mi

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
Gönlünden qeceni wersin insaAllah rabbim. Sizmi sezeryan istedinz mecburiyettn

Gönlünden qeceni wersin insaAllah rabbim. Sizmi sezeryan istedinz mecburiyettn mi
İlk doğumum 7.5 aylıkken suyum gelmeye başlamıştı elleriyle göre çıka 3 cm açılmam oldu normal doğum için yatış yaptım hastaneye sabah ezaniyla suyum tamamen geldi sabah 9 a kadar bekledik suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düşünce acil sezaryan e aldılar. Yani sonrakide sezaryen oldu 10 sene ara verdim normal yapayım dedim doktor uygun görmedi ugrasmiyolar açıkcasi.

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumum 7.5 aylıkken suyum gelmeye başlamıştı elleriyle göre çıka 3 cm açılmam oldu normal doğum için yatış yaptım hastaneye sabah ezaniyla suyum tamamen geldi sabah 9 a kadar bekledik suni sancı verdiler bebeğin kalp atışları düşünce acil sezaryan e aldılar. Yani sonrakide sezaryen oldu 10 sene ara verdim normal yapayım dedim doktor uygun görmedi ugrasmiyolar açıkcasi.
Aaaa Suni sancı werince açılmaniz olmadımiki. Benim 4 cm acilmam wardi suniyle 10cm olmuştu. Çok qecmis olsun demkki nasibinizde boylesi warmis. 🌺 benim ablamda 7 yıl ara werdi yine sezeryan oldu.

Tüm sayfalar yüklendi.