Çok Mutluyum Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Çok Mutluyum Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,487 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Çok Mutluyum Kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız ? Bugün Ziyaret Günüydü Doktor İyiye Gidiyor Dedi Çok Şükür Rabbime 🤗😢 Emzirdim Zorla Emmek İstiyor Ama Süt Yok Baya Ağladı Mama Hazırladılar 3 Şırınga Mama Verdim Ağızdan 🤍🤍🤲🏻🤲🏻 Bebeğimi Tutmaya Korkuyorum Beslerken Ya Boğazında Kalırsa Diye O Kadar Heycanlıyımki Hemşire Geriyorsun Diyor Kendini Sadece Kuvezici oksijen Alıyor Eğer İyi Giderse Yukarı Odaya Alabiliriz Dediler 🤗🤗🤗🤍🤍🤍

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız ? Bugün Ziyaret Günüydü Doktor İyiye Gidiyor Dedi Çok Şükür Rabbime 🤗😢 Emzirdim Zorla Emmek İstiyor Ama Süt Yok Baya Ağladı Mama Hazırladılar 3 Şırınga Mama Verdim Ağızdan 🤍🤍🤲🏻🤲🏻 Bebeğimi Tutmaya Korkuyorum Beslerken Ya Boğazında Kalırsa Diye O Kadar Heycanlıyımki Hemşire Geriyorsun Diyor Kendini Sadece Kuvezici oksijen Alıyor Eğer İyi Giderse Yukarı Odaya Alabiliriz Dediler 🤗🤗🤗🤍🤍🤍
Çok sevindim hülyam ya ne kadar güzel bir haber bu . Stres yapma canım sütüm yok da sanma şuan miniğin emme refleksi çok iyi olmadığj için sütü tam çekemez ondan ağlar minik yakışıklım ya maşallah süphanallah . Sen her gitmenden zorlada olda emzirmyi dene ilk sonra mama ver canım baktın olmuyor mama verilir ileri doğru da

cevoo

Kayıtlı Üye
rank
Çok güzel haber
Allah yar ve yardımcınız olsun 🤲

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay masallah cnm rabbim inşallah o günleri gösterecek emin ben sütun de olur inşallah sıkma canını güzel düşünelim güzel olsun 🤗♥️😍o hep iyi olsun rabbim onu ve sizi korusun inşallah

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Çok sevindim hülyam ya ne kadar güzel bir haber bu . Stres yapma canım sütüm yok da sanma şuan miniğin emme refleksi çok iyi olmadığj için sütü tam çekemez ondan ağlar minik yakışıklım ya maşallah süphanallah . Sen her gitmenden zorlada olda emzirmyi dene ilk sonra mama ver canım baktın olmuyor mama verilir ileri doğru da
Ayşem anlatamam öyle mutluyumki dedi kısık sadece entubede çok kaldı o yuzden öyle diyorlar korkmayın sıkıntı çıkmaz dedi zamanla acıkır dedi doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok güzel haber
Allah yar ve yardımcınız olsun 🤲
Allah razı olsun birtanem 🤍🤍🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayşem anlatamam öyle mutluyumki dedi kısık sadece entubede çok kaldı o yuzden öyle diyorlar korkmayın sıkıntı çıkmaz dedi zamanla acıkır dedi doktor
Doğrudur canım bak doktorda ne güzel konuşmuş sende doktorunu dinle ve kendini üzme 😍😍

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Ay masallah cnm rabbim inşallah o günleri gösterecek emin ben sütun de olur inşallah sıkma canını güzel düşünelim güzel olsun 🤗♥️😍o hep iyi olsun rabbim onu ve sizi korusun inşallah
Allah razı olsun canimmmmm aminn inşallah amin rabbim herkesi çok mutlu etsin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤍

MUHMER❤️

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın Allah sağlıkla evine dönmeyi nasip etsin inşallah 🤲🏻

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Doğrudur canım bak doktorda ne güzel konuşmuş sende doktorunu dinle ve kendini üzme 😍😍
Sağol canım benim Ayşem içim içim kıpır kıpır bugün ilk defa öptüm kokladım bana nasıl bakıyor ellerimi yuzume götürüyor ayın 13 3 ay olacak inşallah Allah'ım izniyle 🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Gözün aydın Allah sağlıkla evine dönmeyi nasip etsin inşallah 🤲🏻
Amin kuzum amin inşallah🤍🤍🤲🏻🤲🏻

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol canım benim Ayşem içim içim kıpır kıpır bugün ilk defa öptüm kokladım bana nasıl bakıyor ellerimi yuzume götürüyor ayın 13 3 ay olacak inşallah Allah'ım izniyle 🤍🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Amin kuzum amin inşallah🤍🤍🤲🏻🤲🏻
Oyy maşallah ne kadar büyümüş paşa desene annesinin yüzünü ezberliyor dokunarak seviyor seni bağ kuruyor kurban olduğum mis gbi kokuyordur şimdi o 🥹🥹. Allahım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar