Çok Mutluyum Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Çok Mutluyum Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,493 kez görüntülenmiş, 68 yorum ve 16 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Çok Mutluyum Kızlar
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız ? Bugün Ziyaret Günüydü Doktor İyiye Gidiyor Dedi Çok Şükür Rabbime 🤗😢 Emzirdim Zorla Emmek İstiyor Ama Süt Yok Baya Ağladı Mama Hazırladılar 3 Şırınga Mama Verdim Ağızdan 🤍🤍🤲🏻🤲🏻 Bebeğimi Tutmaya Korkuyorum Beslerken Ya Boğazında Kalırsa Diye O Kadar Heycanlıyımki Hemşire Geriyorsun Diyor Kendini Sadece Kuvezici oksijen Alıyor Eğer İyi Giderse Yukarı Odaya Alabiliriz Dediler 🤗🤗🤗🤍🤍🤍
Yaa çok şukur rabbime kuzum çok guzel haber oldu gözun aydın olsun 😍 çok sevindim Allah mucizeler taratır buna inanmak yeter çok az bi zaman kaldı evine göturursun inşaallah 🤲💙💕🌹💋

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Oh oh maşallah çok sevindim maşallah pasama kurban olurum evinize geçin rahat edin bak annelik iç gudisi öyle bir bakıcan ki kimseye ihtiyacın bile olmadan korumaya Alican onu 🥰
Canimmmmm yiaaa🥰🥰🥰🥰💙💙💙
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa çok şukur rabbime kuzum çok guzel haber oldu gözun aydın olsun 😍 çok sevindim Allah mucizeler taratır buna inanmak yeter çok az bi zaman kaldı evine göturursun inşaallah 🤲💙💕🌹💋
Birtannnnnem benim ya aminni inşallah askimmmm🥰🥰🥰

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Amin canım Amin dualarım seninle inşaallah zor gunler hepsi esgude kalar mutlu gunlerin irelide 🥰
Birtanem Allah razı olsun benimde dualrim her zaman seninle kuzum benim sağlıkla vaktinde zamaanimda Allah'ım prensesini kucağına almayı nasip etsin inşallah🤲🏻

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Merhaba Nasılsınız ? Bugün Ziyaret Günüydü Doktor İyiye Gidiyor Dedi Çok Şükür Rabbime 🤗😢 Emzirdim Zorla Emmek İstiyor Ama Süt Yok Baya Ağladı Mama Hazırladılar 3 Şırınga Mama Verdim Ağızdan 🤍🤍🤲🏻🤲🏻 Bebeğimi Tutmaya Korkuyorum Beslerken Ya Boğazında Kalırsa Diye O Kadar Heycanlıyımki Hemşire Geriyorsun Diyor Kendini Sadece Kuvezici oksijen Alıyor Eğer İyi Giderse Yukarı Odaya Alabiliriz Dediler 🤗🤗🤗🤍🤍🤍
Çok şükür gözün aydın İnşallah her zaman güzel haberlerle gel canım Amin 🤲

denizaydnl

Kayıtlı Üye
rank
O kadar mutlu oldum ki senin adına Rabbim en kısa zamanda evinde kucağında uyutmayi nasip etsin inşallah

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Amin canım Amin 🤲 bitanem rabbim gönlune göre versin 🤲❤️💋
Amin birtanem seninde inşallah🤲🏻🤍🤍

O kadar mutlu oldum ki senin adına Rabbim en kısa zamanda evinde kucağında uyutmayi nasip etsin inşallah
Oyyy Allah razı olsun senden kuzum benim. Aminnn inşallah 🤲🏻

Çok şükür gözün aydın İnşallah her zaman güzel haberlerle gel canım Amin 🤲
Amin birtanem amin inşallah🤲🏻🤲🏻🤍

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bak ne güzel maşallah 💞💞 buna şükür canım dostum sütün az mı kuzuum her gün sıkmıyor musun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar