Sorum var Çok mutluyum ,🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Çok mutluyum ,🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 625 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok mutluyum ,🤩
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gözbebeğim

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu gün doktora gittim 7 haftalık ultrasyonda baktı 6+3 dedi kalbini duymadım doktor dedi çok kuçuk duyma imkanın. Pek olmaz 2 hafta sonra gene gidecem ama kalbi var dedi günler uymadı sadece biliyorsunuz daha önce baya düşük oldum 4 tane ensondaki kalbi durdu 8 haftalıkken dua edin bana lütfen inş bu sefer bişey olmaz bu ilk 3 ayı atlatırız bebeğimle 😊😊
Gözün aydın canım hayırla sağlıkla kavuş fındığına inşaAllah 🥰🥰

Asaf_yusuf

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bu gün doktora gittim 7 haftalık ultrasyonda baktı 6+3 dedi kalbini duymadım doktor dedi çok kuçuk duyma imkanın. Pek olmaz 2 hafta sonra gene gidecem ama kalbi var dedi günler uymadı sadece biliyorsunuz daha önce baya düşük oldum 4 tane ensondaki kalbi durdu 8 haftalıkken dua edin bana lütfen inş bu sefer bişey olmaz bu ilk 3 ayı atlatırız bebeğimle 😊😊
Adına çok sevindim.rabbim sevincini daim eylesin.rabbim acısını yasartirmasin.rabbim kucağına almayı nasip etsin

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Adına çok sevindim.rabbim sevincini daim eylesin.rabbim acısını yasartirmasin.rabbim kucağına almayı nasip etsin
Amin inş isteyen herkese rabbim verir 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım hayırla sağlıkla kavuş fındığına inşaAllah 🥰🥰
Çok teşekkür ederim 🙏🤭inş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tebrik ederim canım inşallah buraya doğurdum diye de post yazarsın İlk üç ay pek kimseye deme hamile olduğunu normalde bu tavsiye edilen bir şey
Sağol cnm benim zaten kimse bilmiyor birkaç kişi hariç bide siz ama bazen bağirip söyleyip sevinmek istyrm o günü bekliyrm 3 ayı bitirmeyi bakalım inş bu sefer bişey olmaz doğurdum yazarım inşss🥰

Tüm sayfalar yüklendi.