Sorum var Cok sıkıldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümm Fatıma tarafından oluşturulan Cok sıkıldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,514 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok sıkıldım
Konbuyu başlatan Ümm Fatıma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar hamilelikten çok sıkıldım ve daha 19+3 çüz biran once hayırlısıyla doğurmak ıstiyorum
Canım daha yolun yarısındasın doğurunca da valla dersin keşke biraz daha uyusaydım şunu bunu yapsaydım diye bence hamileliğin tadını çıkar ben 3 aydır sefil hayatı yaşıyorum yemek yemek bile benim için bi lüks haline geldi şahsen😂😂

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Canım daha yolun yarısındasın doğurunca da valla dersin keşke biraz daha uyusaydım şunu bunu yapsaydım diye bence hamileliğin tadını çıkar ben 3 aydır sefil hayatı yaşıyorum yemek
Doğru da şimdi de uyuyamiyoruz 😊 3 tane çocuk var bende 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla öyle kaç gündür evden çıktığım yok hastane işi dışında hep evdeyim ☺️ bitse şu kırk çıksam gezsem yaa
Kaç tane çocuk bir tane ise istediğin gibi gezersin 😊

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum daha yolun bsindasin ama merak etme bı bakmışsın göz açıp kapayıncaya kadar son haftalara gelmişsin
Inşaallah

Kız dur daha yolun başındasın vallahi bende sıkıldım doğrurup bebişimi sevmek istiyorum sonra bi korku basıyor vazgeçiyorum karmaşık duygular işte🤦‍♀️
Bende aynı durumda 😊🌼

Kız dur daha yolun başındasın vallahi bende sıkıldım doğrurup bebişimi sevmek istiyorum sonra bi korku basıyor vazgeçiyorum karmaşık duygular işte🤦‍♀️
Bende aynı durumda 😊🌼
Bir tane ama eşim kırk olmadan çıkılmaz diyor gezemiyorum şimdi ama sonra da kış gelecek bakalım artık 😅
Kırk dolunca bol bol gez bizim yerimize de biz gezemiyoruz

Bende aynı durumda 😊🌼
Bir tane ama eşim kırk olmadan çıkılmaz diyor gezemiyorum şimdi ama sonra da kış gelecek bakalım artık 😅
Kırk dolunca bol bol gez bizim yerimize de biz gezemiyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar