Sorum var Cok sıkıldım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ümm Fatıma tarafından oluşturulan Cok sıkıldım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,509 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok sıkıldım
Konbuyu başlatan Ümm Fatıma
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bizimki bazen kaçırıyor ağzından sonra ağzında meme yokken kendisi cuk cuk cuk diye kendis dudağını emiyor böyle uzata uzata nasıl komik bide göğsümü ağzına almadan ucundan emmeye çalışıyor tam deliriyorum bide acıtıyor 🤦😅 ama çok tatlılar yaa di mi insanın cidden yiyesi geliyor onları minik melekler masum tertemiz cennet kuşları 🥰🥰💟💟🧿🧿
Ahahaha aynen kuzum rabbim korusun onları onlarla sınamasın bizleri 🤲🏻

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ahahaha aynen kuzum rabbim korusun onları onlarla sınamasın bizleri 🤲🏻
Aminn çünkü bugün emziriyordum karnı doyuyor biliyorum baya ama sürekli emmek istiyor nedense sürekli ağlıyor kucağıma alıyorum elini ağzına sokuyor parmağını emiyor ama emzirince de baya kusuyor çünkü fazla geliyor. Bugün emzirirken ağzından burnundan hep süt fışkırdı baya aşırı korktum boğuluyor sandım çığlık attım yan döndürdüm sırtına vurdum çok ağladı 🥺

Y

Yuşanın annesi

Guest
Kızlar hamilelikten çok sıkıldım ve daha 19+3 çüz biran once hayırlısıyla doğurmak ıstiyorum
Çok şaşırdım Allah sabır versin ben tam tersine ne kadar zor bile geçse daha çok taşımak istiyorum ilk bebeğim ama bazen diyorum bir 9 ay daha taşımak istiyorum dışardan hareketlerini izlemek beni çok mutlu ediyor anlatılmaz bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Başlarda hiç uyanmiyordu korkuyordum uyanmiyor diye şimdi de uyumuyor nasıl bişey bu bütün gece uyanıyor ağlıyor cidden başlarda uyanmiyor sarılık olacak korkusuyla uyumuyordum şimdi kendisi uyumuyor ağlıyor uyutmuyor. Uykusuzluktan serseme döndüm acaba ne zaman normale döner bu durum 🙄🙄
40 ı çıktıktan sonra inşallah düzelir bitanem ❤️

Ümm Fatıma

Kayıtlı Üye
rank
Çok şaşırdım Allah sabır versin ben tam tersine ne kadar zor bile geçse daha çok taşımak istiyorum ilk bebeğim ama bazen diyorum bir 9 ay daha taşımak istiyorum dışardan hareketlerini izlemek beni çok mutlu ediyor anlatılmaz bir duygu Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Doğunca da görüyorsun öpüyorsun kokluyosun buda beni daha çok mutlu ediyo allahümme amin

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aminn çünkü bugün emziriyordum karnı doyuyor biliyorum baya ama sürekli emmek istiyor nedense sürekli ağlıyor kucağıma alıyorum elini ağzına sokuyor parmağını emiyor ama emzirince de baya kusuyor çünkü fazla geliyor. Bugün emzirirken ağzından burnundan hep süt fışkırdı baya aşırı korktum boğuluyor sandım çığlık attım yan döndürdüm sırtına vurdum çok ağladı 🥺
Korkma canım her elini emmesi açlıktan değil refleks olarak emiyorlsr ve şuan miniğimiz ne doyduğunu biliyor ne acıktığını. Sürekli seninle ten teması kurmak istiyor kısma sebebi ya karnı aşırı doymuş fazladan süt vermişsindir. Yada her emzirmedn sonra gazını alamamış sındır

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım her elini emmesi açlıktan değil refleks olarak emiyorlsr ve şuan miniğimiz ne doyduğunu biliyor ne acıktığını. Sürekli seninle ten teması kurmak istiyor kısma sebebi ya karnı aşırı doymuş fazladan süt vermişsindir. Yada her emzirmedn sonra gazını alamamış sındır
Hiç doymuyor ki sürekli kucağıma alır almaz hemen yüzüme ceneme saldırıyor yemeye çalışıyor 😅🤣😂 sürekli altına yapıyor bezi açar açmaz küçük tuvaletini yapıyor sürekli kıyafet çıkarıyoruz yeni bir iki çıtçıtlı body alcam yine çünkü yetmiyor. Zaten sadece çıtçıtlı body giydiriyorum o hastane çıkışları tulumlar hep gereksiz kaldı çünkü aşırı sıcak havalar. Bide zaten tulumlar olmuyor artık bacakları çok uzun giydirince bacaklar sıkışıp kalıyor 😅😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Hiç doymuyor ki sürekli kucağıma alır almaz hemen yüzüme ceneme saldırıyor yemeye çalışıyor 😅🤣😂 sürekli altına yapıyor bezi açar açmaz küçük tuvaletini yapıyor sürekli kıyafet çıkarıyoruz yeni bir iki çıtçıtlı body alcam yine çünkü yetmiyor. Zaten sadece çıtçıtlı body giydiriyorum o hastane çıkışları tulumlar hep gereksiz kaldı çünkü aşırı sıcak havalar. Bide zaten tulumlar olmuyor artık bacakları çok uzun giydirince bacaklar sıkışıp kalıyor 😅😅
😂😂Yerim onu ben maşallah Süphan Allah kuzum.shshs doydupunu anlamadığı için öyle işte Kayra küçükken dayısı kulağına isim okuyscsktı çocuğun yüzüne saksırıyordu resmen 😂😂 mecbur uyutup vermiştim

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
😂😂Yerim onu ben maşallah Süphan Allah kuzum.shshs doydupunu anlamadığı için öyle işte Kayra küçükken dayısı kulağına isim okuyscsktı çocuğun yüzüne saksırıyordu resmen 😂😂 mecbur uyutup vermiştim
Yerim ama nasıl tatlı oluyor di mi o yüze saldırmaları Allah'ım insan cidden yiyecek hale geliyor sanki minik biblocuklar öyle sevimliler ki Maşallah adamlarımıza 🥰🥰🧿🧿 Benim eşim bilmiyordu kulağa ezan okunması nedir diye görümcemin eşi okudu sağolsun ☺️☺️ bizimkide ellerini parmaklarını sokuyor ağzına cuk cuk emiyor insanın yüzüne çenesine saldırıyor ama valla süper bir his 😅😅😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Yerim ama nasıl tatlı oluyor di mi o yüze saldırmaları Allah'ım insan cidden yiyecek hale geliyor sanki minik biblocuklar öyle sevimliler ki Maşallah adamlarımıza 🥰🥰🧿🧿 Benim eşim bilmiyordu kulağa ezan okunması nedir diye görümcemin eşi okudu sağolsun ☺️☺️ bizimkide ellerini parmaklarını sokuyor ağzına cuk cuk emiyor insanın yüzüne çenesine saldırıyor ama valla süper bir his 😅😅😂😂
Ahaha evet evett rabbim yokluklarını göster misin kuzum 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar