cok şükur bebegim saglikli ama erken dogum riskim var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde iyiki varsiniz cocuklarim tarafından oluşturulan cok şükur bebegim saglikli ama erken dogum riskim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 929 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı cok şükur bebegim saglikli ama erken dogum riskim var
Konbuyu başlatan iyiki varsiniz cocuklarim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Acemi anne

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Canım hiç korkma allahın izniyle birşey olmaz doğarsa da korkma ikiz bebeği 30 haftaşık doğurdu arkadaşım 1.100 dü büyük olan iç bişeyleri yok şuan sapasağlamlar. Doğumun başlarsa durdururlar muhtemelen dualarım seninle
saol canm diyer oğlarim biri 10 gun biri 7 gun gec doğdu bu böyle erken dogum riski var deyince acıkcasi cok korkuyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısı olsun inşallah bol bol dinlen uzan ayaklarını yüksek te tut
tamm öyle yaparim cok saolun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

10 gun önce hastanede bayilip beni dogumhaneye aldilar dogum olacak diye nst bagladilar bebegimin aynidan buyuk oldugunu kendi doktoruma gitmemi söylemişlerdi kovit oldugum icin gelememiştim dun test yaptim negatif cikti bugun hastaneye geldim ağrim oldugunu ve muane icin nst bagladilar beni şeker testi yapildi bebegimin gayet saglikli oldugunu ama sancilarin erken baslamis bu sancilar erken dogum olabilir dediler ayy nolur dua edin erken dogum olmasin şimdi nst sonucunu bekliyom bi yandanda ağridan duramiyom
doktor ilaç verdi kasilmalarim ve erken dogum olmamasi icin eve gönderdi sancin ağrin artarsa gel dedi sürekli dinlen ayakta fazla durma yorulma dedi eve gönderdi sabah 10 da hastaneye gittim yeni eve geldim

Son düzenleme:

Acemi anne

Kayıtlı Üye
rank
10 gun önce hastanede bayilip beni dogumhaneye aldilar dogum olacak diye nst bagladilar bebegimin aynidan buyuk oldugunu kendi doktoruma gitmemi söylemişlerdi kovit oldugum icin gelememiştim dun test yaptim negatif cikti bugun hastaneye geldim ağrim oldugunu ve muane icin nst bagladilar beni şeker testi yapildi bebegimin gayet saglikli oldugunu ama sancilarin erken baslamis bu sancilar erken dogum olabilir dediler ayy nolur dua edin erken dogum olmasin şimdi nst sonucunu bekliyom bi yandanda ağridan duramiyom
Allahın duası olsun Şafi ismiyle sana yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.