Sorum var Çok şükür doğurdum kızlar ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatun tarafından oluşturulan Çok şükür doğurdum kızlar ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,913 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok şükür doğurdum kızlar ☺️
Konbuyu başlatan Hatun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim herkesi bı avazda kurtarsın inşallah 😇
Gözün aydin canim darısı bizlerin başına ♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay
Allah razı olsun canım doğum nasıl geçti şöyle evde belden vurmaya başladı çok hafif ama 10 dakikada bir giriyordu sancı sonrasinda hastaneyee geldik ne olir ne olmaz diye sancı 5 dakikada girmeye başladı sonra 3 dakikaya düştü sonra bı baktm doktorlar başımda doğum bian başladı 😂 ama aşırı acı veriyor normal doğum ya sonrasında unutsakta aciyi o an kemiklerim bedenimden ayrıldı çok sürmedi zaten doğum başladı çıkmam bir oldu 😇
Ay rabbim yardim etsin ya benim günlerinde yakıştı nasil dayanacam o acıya ya😓😏

Ay
Allah razı olsun canım doğum nasıl geçti şöyle evde belden vurmaya başladı çok hafif ama 10 dakikada bir giriyordu sancı sonrasinda hastaneyee geldik ne olir ne olmaz diye sancı 5 dakikada girmeye başladı sonra 3 dakikaya düştü sonra bı baktm doktorlar başımda doğum bian başladı 😂 ama aşırı acı veriyor normal doğum ya sonrasında unutsakta aciyi o an kemiklerim bedenimden ayrıldı çok sürmedi zaten doğum başladı çıkmam bir oldu 😇

SeymaYildizz

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah bize de nasip olsun tez zamanda ne güzel hızlıca olmuş en son belirtim falan yok demiştin nişan yada şu gelmen falan oldumu sancılardan önce merak ettim bende yarın 40+5 olcam bugün kontrolde ne sancı nede açıklık yoktu doktor hiç belli olmaz bir anda sancılanabilirsin üzme kendini dedi

Hatun

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun canım
Teşekkür ederim kuzum ☺️

Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah bize de nasip olsun tez zamanda ne güzel hızlıca olmuş en son belirtim falan yok demiştin nişan yada şu gelmen falan oldumu sancılardan önce merak ettim bende yarın 40+5 olcam bugün kontrolde ne sancı nede açıklık yoktu doktor hiç belli olmaz bir anda sancılanabilirsin üzme kendini

Hatun

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım Rabbim analı babalı büyütsün inşallah bize de nasip olsun tez zamanda ne güzel hızlıca olmuş en son belirtim falan yok demiştin nişan yada şu gelmen falan oldumu sancılardan önce merak ettim bende yarın 40+5 olcam bugün kontrolde ne sancı nede açıklık yoktu doktor hiç belli olmaz bir anda sancılanabilirsin üzme kendini dedi
Amin kuzum Allah razı olsun.. aynen belirti yok demiştim anlık oldu akşam 8 buçuk gibi başladı sancı hafif hafif ama gündüz ben merdivenden inerken ziplamistim seke seke indim oturup oturup kalktım sonra sıcak duş vs almıştım akşama sancım tuttu blmyrm bunlar tetiklemis olablr beni 😁 aynen sende üzme kendini sağlıklı gelsin yeter belki bı bakmışsın gece sancin tutmuş hiç belli olmaz rabbim kucağına sağ sağlım almayı nasip etsin ❤️

Gözün aydın canm rabbim analı babalı büyütsün insallh 🥰
Saol kuzum benim Allah razı olsun ☺️

Rabbim dayanma gücü versin o doğum esnasında inşallah zor ama bütün çektiğin acılara değiyor evladını kucağına alınca ☺️
Gözün aydin canim darısı bizlerin başına ♥️

Ay

Ay

Tüm sayfalar yüklendi.