Sorum var Çok şükür doğurdum kızlar ☺️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatun tarafından oluşturulan Çok şükür doğurdum kızlar ☺️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,929 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok şükür doğurdum kızlar ☺️
Konbuyu başlatan Hatun
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Husnıyeeee

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım doğum nasıl geçti şöyle evde belden vurmaya başladı çok hafif ama 10 dakikada bir giriyordu sancı sonrasinda hastaneyee geldik ne olir ne olmaz diye sancı 5 dakikada girmeye başladı sonra 3 dakikaya düştü sonra bı baktm doktorlar başımda doğum bian başladı 😂 ama aşırı acı veriyor normal doğum ya sonrasında unutsakta aciyi o an kemiklerim bedenimden ayrıldı çok sürmedi zaten doğum başladı çıkmam bir oldu 😇
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşallah darısı başımıza

KübraEmre2019

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun canım doğum nasıl geçti şöyle evde belden vurmaya başladı çok hafif ama 10 dakikada bir giriyordu sancı sonrasinda hastaneyee geldik ne olir ne olmaz diye sancı 5 dakikada girmeye başladı sonra 3 dakikaya düştü sonra bı baktm doktorlar başımda doğum bian başladı 😂 ama aşırı acı veriyor normal doğum ya sonrasında unutsakta aciyi o an kemiklerim bedenimden ayrıldı çok sürmedi zaten doğum başladı çıkmam bir oldu 😇
maşaAllah canımm, darısı başımıza, Rabbim herkese kolaylıkla doğum nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.