Sorum var Çok şükür sancılarım geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İpek'in annesi tarafından oluşturulan Çok şükür sancılarım geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,676 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok şükür sancılarım geliyor
Konbuyu başlatan İpek'in annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzel haberini bekliyoruz, Rabbim kolaylık versin kuzum hemencecik doğur insaAllah 🤲
Amin canım inşallah Allah razı olsun 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağlıkla hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah canım 🙏 hayırlı haberlerle gel
Allah razı olsun canım inşallah size haber ederim 🥰🤲

Oyy geliyor mu bebiş canım 🥰
İnşallah gelir canım🥰

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yok canım o kadar da dayanılmaz değil ama az önce kan değil ama kahve rengi gibi bı renk te geldi büyük ihtimalle nişanım geldi🥰🤲
O zaman bebişin gelmeye niyetlenmiş. Suyun gelirse sancıyı bekleme ama bebek enfeksiyona açık hale geliyor o zaman belinden aşağıya sıcak su tut faydasını görürsün canım

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Gece 1 den sonra sancılarım geliyor saat 4 e kadar fazla yoktu 4 ten sonra 10 dk da bir şeklinde indi bekliyorum şuan evdeyim daha hastaneye gitmedim sancımı evde çekip sonra gitmek istiyorum
Minik gelecek inşallah sağlıkla şuan büyük ihtimalle sancı cekiyorsundur ben daha yeni gördüm hadi inşallah sagliklica al bebeğini kucağına Rabbim yardımcın olsun yeni taze anne ♥️🤲darısı başımıza inşallah 🙈♥️

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Gece 1 den sonra sancılarım geliyor saat 4 e kadar fazla yoktu 4 ten sonra 10 dk da bir şeklinde indi bekliyorum şuan evdeyim daha hastaneye gitmedim sancımı evde çekip sonra gitmek istiyorum
10 dk ya indiyse git canım bence. Saglıkla al bebişini Kucagına inşallah canım benim :) güzel haberlerini bekliyoruz 😍

İpek'in annesi

Kayıtlı Üye
rank
10 dk ya indiyse git canım bence. Saglıkla al bebişini Kucagına inşallah canım benim :) güzel haberlerini bekliyoruz 😍
Amin amin inşallah canım benim çok teşekkür ederim 🥰🤲

Minik gelecek inşallah sağlıkla şuan büyük ihtimalle sancı cekiyorsundur ben daha yeni gördüm hadi inşallah sagliklica al bebeğini kucağına Rabbim yardımcın olsun yeni taze anne ♥️🤲darısı başımıza inşallah 🙈♥️
Herkese dua ediyorum Allah sağlıkla herkesin kucağına versin benim de

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah canım benim çok teşekkür ederim 🥰🤲

Herkese dua ediyorum Allah sağlıkla herkesin kucağına versin benim de
Şuan iyimisin bol bol yürüyüş yap evin içinde ne olur ne olmaz dışarı çıkma evdeysen eğer turla suquat yap çok faydası oluyor diyorlar artık zamanın da gelmiş Allah'ım nasıl bir mucize ♥️🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar