Sorum var Çok şükür😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Çok şükür😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,086 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok şükür😂😂
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kızlar 8 gündür adetim gecikmişti valla çok korkarak test yaptım şükürler olsun hamile değilim 😂😂😂😂
adet oldunmu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

bence hemen sevinme adet olunca o zaman sevin gulum cünki testlerin yanilma payi var

bence hemen sevinme adet olunca o zaman sevin gulum cünki testlerin yanilma payi var

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın kuzum 🤣
Sağol canım 😂😂😂

Hemde nasıl kafayı yerim artık 😂😂
Gözün aydın canım 😂😂😂😂 artık her ay korkular başlasın 😅

Hemde nasıl kafayı yerim artık 😂😂
adet oldunmu

Olmadım 😭😭
Gözün aydın canım 😂😂😂😂 artık her ay korkular başlasın 😅

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy kızlar 8 gündür adetim gecikmişti valla çok korkarak test yaptım şükürler olsun hamile değilim 😂😂😂😂
Bəndə aynı stresleri yaşadım.Kızım 7 aylıq və bən 13 haftalık hamiləyim.Bir kərə adət oldum.Bendə 3 gün gecikdi yapdım çıkdı.Haladə çok stresliyim nasıl olur ikisi bir arada diyə.Hayırlısı yinə

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık kızım var abla iki bebeye bedel ben çocuk kotamı doldurdum daha istemiyorum zaten bi tane yeter bana eşime diyorum en iyi yöntem senin kendini kısırlaştırma😂😂😂😂😂
Çok doğru demişsin canım hep bizmi birşeyler yapacağız birde onlar yapsın Hakkında hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin inşallah güzelim❤🤗

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣🤣🤣 Sen çok yaşa hiç güleceğim yoktu 🤣🤣🤣🤣
😂😂😂😂Ne yapayım en iyi yöntem o valla😂😂😂

Çok doğru demişsin canım hep bizmi birşeyler yapacağız birde onlar yapsın Hakkında hayırlısı neyse rabbim onu nasip etsin inşallah güzelim❤🤗
İnşallah ablacım 🤗

İnşallah ablacım 🤗
Darısı bana benimde adet 2 gündür gecikmiş korku ve endişe doluyum 😂
Eyvah eyvah hep böyle nereye kadar aynı stres😂😂valla yarın kan tahlili vericem en kesin çözüm 😂😂

Bəndə aynı stresleri yaşadım.Kızım 7 aylıq və bən 13 haftalık hamiləyim.Bir kərə adət oldum.Bendə 3 gün gecikdi yapdım çıkdı.Haladə çok stresliyim nasıl olur ikisi bir arada diyə.Hayırlısı yinə
Ooo hadi canım bu dünyada yiyecek ekmeği varmış kuzum demekki Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah sanada yardım etsin rabbim🙏🏻🙏🏻

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
valla bwnim adet 3 gun gecikti kafayi yedim ben adet olur olmaz spreyl taktirdim şimdi rahatim valla gerci inşallah sprely ustune hamile kalmam allah korusun bisey olmaz inşallah

Canım vallahi bebeğin küçükse korun derim benim 2 çocuğum kazayla oldu benimkide artık korktu en güvenli korunma yöntemlerini araştırıyor 🤣🤣
en guvenli korunma yöntemi hiç ilişkiye girmemektir gulum 🤣🤣🤣

Canım vallahi bebeğin küçükse korun derim benim 2 çocuğum kazayla oldu benimkide artık korktu en güvenli korunma yöntemlerini araştırıyor 🤣🤣

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar