Sorum var Çok şükür😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Çok şükür😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,015 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok şükür😂😂
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 𝙰𝚕𝚒𝚑𝚊𝚗'ı𝚗 𝙰𝚗𝚗𝚎𝚜𝚒♡

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Olmadım bugün 13.gün haftasonu girdi araya pazartesi vericem inşallah bi yorgunluk var anlatamam olduğum yerde uyuyakalıyorum sürekli acıkıyorum😭😭
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vermedim canım cuma verecektim uyuyakalmışım pazartesi vericem inşallah
Valla Aleyna ne desem bilemiyorum benim de bugün başladı aşırı iştah artışı saat şuan 7 ben Sabahtsn beri durmadan bir şeyler yiyorum ve doymıyprum şaka gibi test yapmaya korkuyorum 🥺

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla Aleyna ne desem bilemiyorum benim de bugün başladı aşırı iştah artışı saat şuan 7 ben Sabahtsn beri durmadan bir şeyler yiyorum ve doymıyprum şaka gibi test yapmaya korkuyorum 🥺
Aynı ben şu üç gündür felaket iştahım açıldı özellikle tatlı yemeden duramıyorum 😐😐 Allah yardımcımız olsun 🤯😰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynı ben şu üç gündür felaket iştahım açıldı özellikle tatlı yemeden duramıyorum 😐😐 Allah yardımcımız olsun 🤯😰
Amin kuzum amin 🤲🏻 hem çok korkuyorum hemde eğer varsa bu dünyada yiyecek ekmeği varmış deyip şükrediyorum bakalım sonumuz hayrola

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Olabilir kuzum böyle düzensizlik endişe etme bişey yoktur bence tabi dikkatle korunuyor iseniz
Zaten kuzum üç ayda sadece 2 kere oldu onda da dikkat ettik zaten ama bi pazartesi olsun da içim rahatlasın çünkü bi kaç gündür aşırı yorgunluk ve açlık hissi var ne yesem doymuyorum kolumu kaldıramıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.