Cok s├╝kur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi taraf─▒ndan olu┼čturulan Cok s├╝kur ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 534 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 12 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Cok s├╝kur
Konbuyu ba┼člatan Mustafamin annesi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Ye┼čim kuzey

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 ┼×ubat 2021
Rabbime binlerce sukurler olsun bebegimin eli ayagi var tam kontrol yaptirdim cok skur ve cok skr engelli bi durmu yk ­čśÇ­čśÇ
Canim ├Âncelikle ├žok sevindim ┼č├╝k├╝rler olsun hepimiz sa─č salim sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde kuca─č─▒miza almay─▒ nasip etsin Rabbim hepimizin bebe─čini ayr─▒nt─▒l─▒ ultrasona mi girdin ve ka├ž haftaliksin suan

Mustafamin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 Nisan 2021
Ne guzel oyle bir riski mi vardi
Evet cnm vardi eli kolu ayagi yk demisti bana mardinde geldmm diyarbakira kontrolumu yaptirdmm dedi vardr nasil yk dio yarim saat herseyine bakti burdakk doktor ck skr rabbme herseyi iyi ­čśÇ­čśÇ
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Canim ├Âncelikle ├žok sevindim ┼č├╝k├╝rler olsun hepimiz sa─č salim sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde kuca─č─▒miza almay─▒ nasip etsin Rabbim hepimizin bebe─čini ayr─▒nt─▒l─▒ ultrasona mi girdin ve ka├ž haftaliksin suan
Renkli degil ama ultrasyonu yeterli ve iyi ├Âlcmunu bile yapti herseyi cok skr iyi .. ben 32 haftalik hamleymm doktorlar artk isini iyi yapmio ozellikle mardinin

Ye┼čim kuzey

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 ┼×ubat 2021
Evet cnm vardi eli kolu ayagi yk demisti bana mardinde geldmm diyarbakira kontrolumu yaptirdmm dedi vardr nasil yk dio yarim saat herseyine bakti burdakk doktor ck skr rabbme herseyi iyi ­čśÇ­čśÇ

Renkli degil ama ultrasyonu yeterli ve iyi ├Âlcmunu bile yapti herseyi cok skr iyi .. ben 32 haftalik hamleymm doktorlar artk isini iyi yapmio ozellikle mardinin
Canim bende 27 haftadayim da haftaya benimde ayr─▒nt─▒l─▒ ultrasonum.var doktor bana olumsuz bi┼čey demedi ama bak─▒lacak dedi.bende sirnakdayim­čĄęburadaki doktorlara bende g├╝venmiyorum bat─▒dakiler.gibi de─čil

Elif kpln

Muhammed Ali­čĺÖ├Âmer hamza­čĺťAYB├ťKE ERVA­čžÜÔÇŹÔÖÇ´ŞĆ
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Rabbime binlerce sukurler olsun bebegimin eli ayagi var tam kontrol yaptirdim cok skur ve cok skr engelli bi durmu yk ­čśÇ­čśÇ
┼×├╝k├╝rler olsun Rabbime cnm RABB─░M sa─č salim sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin ac─▒s─▒n─▒ g├Âstermesin Rabbim

Mustafamin annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
23 Nisan 2021
┼×├╝k├╝rler olsun Rabbime cnm RABB─░M sa─č salim sa─čl─▒kl─▒ bir ┼čekilde kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin ac─▒s─▒n─▒ g├Âstermesin Rabbim
Amin cnm Allah razi olsun ..­čśŹ

Canim bende 27 haftadayim da haftaya benimde ayr─▒nt─▒l─▒ ultrasonum.var doktor bana olumsuz bi┼čey demedi ama bak─▒lacak dedi.bende sirnakdayim­čĄęburadaki doktorlara bende g├╝venmiyorum bat─▒dakiler.gibi de─čil
Allaha sigincan cnm Rabbim yardimcin olsun ins saglgi herseyi ins yerinde bi skntisini gormezsn ins ..­čśÇ

Allaha sigincan cnm Rabbim yardimcin olsun ins saglgi herseyi ins yerinde bi skntisini gormezsn ins ..­čśÇ

fadimemislina

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
8 Ocak 2021
Ayy can─▒m ├žok sevindim iyiki ba┼čka doktora gitmi┼čsin en az─▒ndan i├žin rahatlam─▒┼čt─▒r in┼čallah sa─čl─▒kla da kuca─č─▒na al─▒rs─▒n­čśŐ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.