Cok sükur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafamin annesi tarafından oluşturulan Cok sükur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,173 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok sükur
Konbuyu başlatan Mustafamin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mustafamin annesi

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ne guzel oyle bir riski mi vardi
Evet cnm vardi eli kolu ayagi yk demisti bana mardinde geldmm diyarbakira kontrolumu yaptirdmm dedi vardr nasil yk dio yarim saat herseyine bakti burdakk doktor ck skr rabbme herseyi iyi 😀😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim öncelikle çok sevindim şükürler olsun hepimiz sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağımiza almayı nasip etsin Rabbim hepimizin bebeğini ayrıntılı ultrasona mi girdin ve kaç haftaliksin suan
Renkli degil ama ultrasyonu yeterli ve iyi ölcmunu bile yapti herseyi cok skr iyi .. ben 32 haftalik hamleymm doktorlar artk isini iyi yapmio ozellikle mardinin

Yeşim kuzey

Kayıtlı Üye
rank
Evet cnm vardi eli kolu ayagi yk demisti bana mardinde geldmm diyarbakira kontrolumu yaptirdmm dedi vardr nasil yk dio yarim saat herseyine bakti burdakk doktor ck skr rabbme herseyi iyi 😀😀

Renkli degil ama ultrasyonu yeterli ve iyi ölcmunu bile yapti herseyi cok skr iyi .. ben 32 haftalik hamleymm doktorlar artk isini iyi yapmio ozellikle mardinin
Canim bende 27 haftadayim da haftaya benimde ayrıntılı ultrasonum.var doktor bana olumsuz bişey demedi ama bakılacak dedi.bende sirnakdayim🤩buradaki doktorlara bende güvenmiyorum batıdakiler.gibi değil

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Şükürler olsun Rabbime cnm RABBİM sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim
Amin cnm Allah razi olsun ..😍

Canim bende 27 haftadayim da haftaya benimde ayrıntılı ultrasonum.var doktor bana olumsuz bişey demedi ama bakılacak dedi.bende sirnakdayim🤩buradaki doktorlara bende güvenmiyorum batıdakiler.gibi değil
Allaha sigincan cnm Rabbim yardimcin olsun ins saglgi herseyi ins yerinde bi skntisini gormezsn ins ..😀

Allaha sigincan cnm Rabbim yardimcin olsun ins saglgi herseyi ins yerinde bi skntisini gormezsn ins ..😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar