Cok üzgünüm kendimi toparliyamiorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Bahoo tarafından oluşturulan Cok üzgünüm kendimi toparliyamiorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,901 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Cok üzgünüm kendimi toparliyamiorum
Konbuyu başlatan Bahoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Berrazümra
Selam kizlar... malesef gecen hafta bugun bebegimi kizimi kaybettim 37 haftalik bebegimin birden kalbi durdu ve ertesi gün aldilar sezeryanla... kucagima aldim... cok kotuyum cok ozluyorum... dogumdan iki gun sonra kendi ellerimle yikadim ve kefenledim... ogunden 3 gun sora kendi ellerimle topraga koydum bebegimi... hala kendime gelemedim... cok uzgunum cok kotuyum ama iki oglum icin evladim icin ayakda durmaya calisiorum sizinle paylasmak istedim... bu hamilelimi surekli korku ile gecirdim yokk suyun cok yok carpik ayak dogcak fln bunlara uzulurken bebegimi komple kaybettim... nedenini bulamadilar otopsiye izin vermedim neden kestirim durduk yere bebegimi dedim yazarken bile göz yaslarimi tutamadim. Uzun oldu kusura bakmayin...
Canım başın sagolsun cok kötü bi acı Allahim o bebeğinin ömrünü diğer çocuklarına versin Rabbim tekrarını yaşatmasın 😔😔

Ceren

Kayıtlı Üye
rank
Okurken bende gözyaşlarımı tutamadım çok üzüldüm Rabbim dayanma gücü vercek canım sana inşallah tekrar bı evlat nasip etsin başın sağolsun😢😢

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar... malesef gecen hafta bugun bebegimi kizimi kaybettim 37 haftalik bebegimin birden kalbi durdu ve ertesi gün aldilar sezeryanla... kucagima aldim... cok kotuyum cok ozluyorum... dogumdan iki gun sonra kendi ellerimle yikadim ve kefenledim... ogunden 3 gun sora kendi ellerimle topraga koydum bebegimi... hala kendime gelemedim... cok uzgunum cok kotuyum ama iki oglum icin evladim icin ayakda durmaya calisiorum sizinle paylasmak istedim... bu hamilelimi surekli korku ile gecirdim yokk suyun cok yok carpik ayak dogcak fln bunlara uzulurken bebegimi komple kaybettim... nedenini bulamadilar otopsiye izin vermedim neden kestirim durduk yere bebegimi dedim yazarken bile göz yaslarimi tutamadim. Uzun oldu kusura bakmayin...
Başın sağolsun canım okurken burnumun direği sızladı Allahım sabır versin sana

Berrazümra

Kayıtlı Üye
rank
Başın sağolsun Okurken ciğerlerim koptu Rabbim sana sabırlar versin güzel anne söylediğin gibi imtihan dünyası rabbim sırtımıza kaldıramayacağımız yük vermesin inşAllah … cennette seni bekleyecek şefaatçin o güzel kızın Rabbim sana sabır gönlüne ferahlık versin .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar