Sorum var Cok uzuldum ya😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Cok uzuldum ya😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,297 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok uzuldum ya😢
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kizlar esenyurt devlet hastaneside bir guvenlikci kalbinden bicaklandi okadarr uzuldumki cok kotu yaa suan orasi kapandi kisa, bi sureliginde ben hep oraya giderdim kontrole cokta memnundum bide suriyeli bicaklamis bu dünya hali ne olucak insanlarin hicmi vicdanlari sizlamiyor
Aaaa niye ki kuzum sebebi ne

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar esenyurt devlet hastaneside bir guvenlikci kalbinden bicaklandi okadarr uzuldumki cok kotu yaa suan orasi kapandi kisa, bi sureliginde ben hep oraya giderdim kontrole cokta memnundum bide suriyeli bicaklamis bu dünya hali ne olucak insanlarin hicmi vicdanlari sizlamiyor
Allah uzak etsin şeytanın şerrinden çok kötü şeyler oluyor Allah iyilerle karsilastirsin

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Allah uzak etsin şeytanın şerrinden çok kötü şeyler oluyor Allah iyilerle karsilastirsin
Amin canim aminn bide adam yeni evoenmis 1bucuk aydir evli
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aaaa niye ki kuzum sebebi ne
Trqfik kazasi olmuş 3gec trafik kazasi yapmis yakınlar falan gelmisler hastaneye biraz kalabalık olmuş o guvenlikce demis biraz sessiz olun rahatsiz olankar varnie ole demis die gitmis arabadan ekmek bicagini alip dirwk göğsüne saplamis

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank

Trqfik kazasi olmuş 3gec trafik kazasi yapmis yakınlar falan gelmisler hastaneye biraz kalabalık olmuş o guvenlikce demis biraz sessiz olun rahatsiz olankar varnie ole demis die gitmis arabadan ekmek bicagini alip dirwk göğsüne saplamis
Ayy rabbim eşine ve ailesine bağışlasın inş bian önce iyileşir 🤲😔

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank

Yurt dışında yaşıyorum İngiltere'de gelinde gotun doktorları hemşireleri ebeleri güvenlikciyi o kadar güler yüzlüler çok iyi davranıyorlar hastalarda aynı karsilikli hiç öyle olaylar olmaz duymadık Türkiyede çok fazla bu olaylar neden acaba

güler sevci

Kayıtlı Üye
rank
Ewt ya bende duydum Allah rahmet eylesin cnm ailesine sabır versin 😔

Tüm sayfalar yüklendi.