Sorum var Cok uzuldum ya😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Cok uzuldum ya😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,323 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cok uzuldum ya😢
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Yurt dışında yaşıyorum İngiltere'de gelinde gotun doktorları hemşireleri ebeleri güvenlikciyi o kadar güler yüzlüler çok iyi davranıyorlar hastalarda aynı karsilikli hiç öyle olaylar olmaz duymadık Türkiyede çok fazla bu olaylar neden acaba
Zaten bu Türkiye anlamıyorum hersey birbirine girmis bazen randevu aliyosun guduyisun doktor yok nerde grevdeler çıldırıyorum resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende çok üzüldüm cuma sağlıkçılar iş bırakıyor bilginze eylem var
Ne eylemi

Atlasim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar esenyurt devlet hastaneside bir guvenlikci kalbinden bicaklandi okadarr uzuldumki cok kotu yaa suan orasi kapandi kisa, bi sureliginde ben hep oraya giderdim kontrole cokta memnundum bide suriyeli bicaklamis bu dünya hali ne olucak insanlarin hicmi vicdanlari sizlamiyor
Bide suriyeli nalet olsun bunlari insan diye içimize sokanlara

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Yurt dışında yaşıyorum İngiltere'de gelinde gotun doktorları hemşireleri ebeleri güvenlikciyi o kadar güler yüzlüler çok iyi davranıyorlar hastalarda aynı karsilikli hiç öyle olaylar olmaz duymadık Türkiyede çok fazla bu olaylar neden acaba
Yurt dışında kesin caydırıcı cezalar vardır türkiye de ceza yokki adamı param parça kesseler yine gezebiliyorlar

Kizlar esenyurt devlet hastaneside bir guvenlikci kalbinden bicaklandi okadarr uzuldumki cok kotu yaa suan orasi kapandi kisa, bi sureliginde ben hep oraya giderdim kontrole cokta memnundum bide suriyeli bicaklamis bu dünya hali ne olucak insanlarin hicmi vicdanlari sizlamiyor
Rabbim geride kalanlara sabır versin inşallah bunu yapanların dini imanı yok Rabbimin verdiği canı anca rabbim alır nasıl böyle birşey yaparlar aklım hidayetim ermiyor

Tüm sayfalar yüklendi.