Sorum var Çok zorlanıyorum yetersizl hissediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çok zorlanıyorum yetersizl hissediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 543 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok zorlanıyorum yetersizl hissediyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba , bebeğimin hafif öksürüğü göğüs hırıltısı vardı bugün de aşı oldu 4. Ay aşısı çok huysuz öksürüğü arttı meme reddi ayrı ayağımda sallıyorum uyuyor bıraktığım gibi uyanıyor çok yoruldum yetersiz hissediyorum güzel bakamıyor muyum diye düşünüyorum sürekli 😞 çok stresliyim bebegim için çok üzülüyorum sizce ben iyi anne degil miyim :(((

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar merhaba , bebeğimin hafif öksürüğü göğüs hırıltısı vardı bugün de aşı oldu 4. Ay aşısı çok huysuz öksürüğü arttı meme reddi ayrı ayağımda sallıyorum uyuyor bıraktığım gibi uyanıyor çok yoruldum yetersiz hissediyorum güzel bakamıyor muyum diye düşünüyorum sürekli 😞 çok stresliyim bebegim için çok üzülüyorum sizce ben iyi anne degil miyim :(((
Bunu düşünmne bile senin ne kadar iyi bir anne olduğunun kanıtı canım sadece sabır emin ol o aylardan hepimiz geçtik geçiyor geçiyor ama yıpranan biz oluyoruz ama minikler için değer

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Merhaba canım kesinlikle öyle bişey düşünme biz anneler zaman zaman böyle düşüncelere kapilıyoruz ama eminim sen çok güzel ve ilgili bir annesin
Bebeğin hasta olmasinin filan seninle alaksi yok benim oğlumda dünden beri hırıltısı ve öksürüğü vardı bugün hastaneye götürdum boğazı iltihaplanmis o zaman bende mi iyi bakmıyorum ki hasta sanki
Tabiki de hayır böyle şeyler düşünme lütfen

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım kesinlikle öyle bişey düşünme biz anneler zaman zaman böyle düşüncelere kapilıyoruz ama eminim sen çok güzel ve ilgili bir annesin
Bebeğin hasta olmasinin filan seninle alaksi yok benim oğlumda dünden beri hırıltısı ve öksürüğü vardı bugün hastaneye götürdum boğazı iltihaplanmis o zaman bende mi iyi bakmıyorum ki hasta sanki
Tabiki de hayır böyle şeyler düşünme lütfen
Sanırım daha çok küçük olduğu için hastalığına çok üzülüyorum ve kendimi suçluyorum bir öksürüşü var görmen lazım insanın içi parçalanıyor 🥺

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Sen benim oğlumun cebelleştiği hastalıkları bir öğrensen şükredersin. Asla öyle düşünme Rabbim öyle bir sabır ve güç veriyorki insanın aklı almıyor. Çocuk bu düşe kalka, hastalanarak büyüyecek. İlerde bu haline gülersin emin ol

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Sanırım daha çok küçük olduğu için hastalığına çok üzülüyorum ve kendimi suçluyorum bir öksürüşü var görmen lazım insanın içi parçalanıyor 🥺
Anlıyorum seni canım ama güzel düşün çocuklar bunlar hasta da olucaklar elbette bizim suçumuz deil önemli olan hastalandıgi zaman ona iyi gelebilmektedir

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Sen benim oğlumun cebelleştiği hastalıkları bir öğrensen şükredersin. Asla öyle düşünme Rabbim öyle bir sabır ve güç veriyorki insanın aklı almıyor. Çocuk bu düşe kalka, hastalanarak büyüyecek. İlerde bu haline gülersin emin ol
İnşallaaaahhh en kısa zamanda geçer allah yardımcımız olsun cümleten

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.