Sorum var Çok zorlanıyorum yetersizl hissediyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çok zorlanıyorum yetersizl hissediyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 567 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çok zorlanıyorum yetersizl hissediyorum
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba , bebeğimin hafif öksürüğü göğüs hırıltısı vardı bugün de aşı oldu 4. Ay aşısı çok huysuz öksürüğü arttı meme reddi ayrı ayağımda sallıyorum uyuyor bıraktığım gibi uyanıyor çok yoruldum yetersiz hissediyorum güzel bakamıyor muyum diye düşünüyorum sürekli 😞 çok stresliyim bebegim için çok üzülüyorum sizce ben iyi anne degil miyim :(((
Ablam asırlardan sonra herkezi bebeyi huzurusuz olur sadece senin ki deyilki 😃 oksuru ve hiriltinin artma sebebide aşıdan kaynaklı olabilir sen onu ayamda sallamaya alistirmissin uykusu iyice derinlestimi öyle alırsın yatiririsin yoksa bebek tabi öyle uyanır

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar merhaba , bebeğimin hafif öksürüğü göğüs hırıltısı vardı bugün de aşı oldu 4. Ay aşısı çok huysuz öksürüğü arttı meme reddi ayrı ayağımda sallıyorum uyuyor bıraktığım gibi uyanıyor çok yoruldum yetersiz hissediyorum güzel bakamıyor muyum diye düşünüyorum sürekli 😞 çok stresliyim bebegim için çok üzülüyorum sizce ben iyi anne degil miyim :(((
Sakın böyle düşünme kendinde bu şekil içgüdüsüne girme gayet güzel bir annesindir gayet güzel bir şekilde çocuğuna da bakabiliyorsundur evet bazen tüm anneler çocuklarına yeri geliyor yetemeyebiliyor bu hasta olmaları Bizim suçumuz değil yani Bu biz onlara iyi bakamıyoruz da hasta oluyor diye değil sakın bu şekilde kendini suçlama hasta olur olabilecekler yeri gelecek çok hasta olacaklar yani evde çıkarma çocuğunu hasta olacak de ama gene evin içinde o çocuk hasta olacaksa olur bebeklerin bu 4 ay civarında falan atak dönemleri olabiliyor büyük ihtimalle de onu yaşıyordu olabilirsiniz Bir de hastalığı da işin içine girince huzursuz olması çok normal sakin kal onu mutlu etmeye çalış Meme reddtti yaşıyorsan da ayakta yürüyerek emzirmeye çalış farklı pozisyonlarda emzirmeye çalış kendini strese sokma sütün de kesilir pozitif ol Çünkü o senin stresli halinde hissediyor aynı zamanda ve o da bunu çok etkiliyordur.

Tüm sayfalar yüklendi.