Çokk Kötüyüm😢😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 👼👼1995👼👼 tarafından oluşturulan Çokk Kötüyüm😢😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,899 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çokk Kötüyüm😢😢
Konbuyu başlatan 👼👼1995👼👼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki prenses annesiyim🥰🥰
Canim çok üzüldüm sesini kaydet gizlincama ya vidiyo çek ama o farketmesin ne biçim insanlar var Allahdanda korkmuyorlar
Yani bence de mantıklı baktın sana kötü bişey söylüyorlar gizlice ses kaydına al ya bu kaynanalar niye böyle yapıyor sanki kendilere kaynanası çektirmedi onlar niye bize aynı şeyi yaşatıyor anlamıyorum

Kızlar rica edərim bana bi akıl verin.5 buçuk aydı evliyim.19 hafda da hamiləyim.Kocamla sevib evləndik.Nişan evlilik çok çəkmədi.Həpsi bir səndə oldu.İlk başlarda kaynamın iyi bir olduğunu düşünürdüm.Ayni zamanda uzakda kohum oluyu.Kocam işiylə alakalı bir yerdə kalmıyor.Bir iki günlüyə gəlir.Sora yin gidər.Farkli farkli şehirlərə oluyu.O üzdən bən annəsi ilə kalıyom.Bidə küçük kardəşi var.O burda olunca mələk kibi davranıyo
Nasıl gidəli oluyu bana rəsəmən kan udururuyo.Kocam anəsin çok sevər.Amma bən artık katlanamam.Hər gün banı aşalıyor.Baban fakir diyor.Sana nə cehiz vermişlər söyloyu.Bən kəndim lisə məzunuyum.Aynı zamanda dövlət idərələrinin birində çalışoyom.Kəndi parama hər şey ala bilərim.Bidə kocam gidəli kartımıda almış bəndən.Bu gün yinə kavqa yapdı.Yerleri temiz silməmişim aykblarını yumamışım diyi.Kocama söyləməm.Çün bana inanmaz.Amma artıq katnamam da.Korkuyoyum ki söyləsəm kocmlada aram pozulur.Annəmlərə söyləyəmə.Onlar başdan razi diyildilər onsuz. Nə yapayım bilmiyom.Alıya alıya sizə yazasim gəldi.Başka kimə söylüyə bilirim ki.çoçu görə çok üzülüyom.Na kadar alıya bilirm ki😢😢😢Uzun oldu.Üzür dilərim
Ya kuzim sende öyle yap eşinin yanında onlarla melek ol eşin olmadıgı zamanlarda lafını söyle zaten . Eşin hörürse sen iyisin onlar laf sokuyor sana inanır. Hem sen azerisen qoy sənə söz deyim azərbaycanda yaxşı baldız da yoxdu qaynana da. Allah sıbir versin bizə

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar rica edərim bana bi akıl verin.5 buçuk aydı evliyim.19 hafda da hamiləyim.Kocamla sevib evləndik.Nişan evlilik çok çəkmədi.Həpsi bir səndə oldu.İlk başlarda kaynamın iyi bir olduğunu düşünürdüm.Ayni zamanda uzakda kohum oluyu.Kocam işiylə alakalı bir yerdə kalmıyor.Bir iki günlüyə gəlir.Sora yin gidər.Farkli farkli şehirlərə oluyu.O üzdən bən annəsi ilə kalıyom.Bidə küçük kardəşi var.O burda olunca mələk kibi davranıyo
Nasıl gidəli oluyu bana rəsəmən kan udururuyo.Kocam anəsin çok sevər.Amma bən artık katlanamam.Hər gün banı aşalıyor.Baban fakir diyor.Sana nə cehiz vermişlər söyloyu.Bən kəndim lisə məzunuyum.Aynı zamanda dövlət idərələrinin birində çalışoyom.Kəndi parama hər şey ala bilərim.Bidə kocam gidəli kartımıda almış bəndən.Bu gün yinə kavqa yapdı.Yerleri temiz silməmişim aykblarını yumamışım diyi.Kocama söyləməm.Çün bana inanmaz.Amma artıq katnamam da.Korkuyoyum ki söyləsəm kocmlada aram pozulur.Annəmlərə söyləyəmə.Onlar başdan razi diyildilər onsuz. Nə yapayım bilmiyom.Alıya alıya sizə yazasim gəldi.Başka kimə söylüyə bilirim ki.çoçu görə çok üzülüyom.Na kadar alıya bilirm ki😢😢😢Uzun oldu.Üzür dilərim
Canım benim kıyamam ya eşine annesini kötüler gibi değil de sakince güzelce konuş anlat geldiğinde böyle davranıyor annen bana benim bilmediğim bişey mi var gibi söyle. Bide kaynananın iyisi nadir denk gelir zaten de kartını vs alması ne demek ne hakla yapıyor öyle bişeyi hayret valla. Eşim inanmaz diye düşünme söyle olduğu gibi canım en basit ispatı da kartının sende olmaması mesela

👼👼1995👼👼

Kayıtlı Üye
rank
Eşime anlatdım hər şeyi.sadəcə sessizcə konuşdum.Şükür ki düşündüyüm kibi karşılık vermədi.Birazda sabr etməmi yakın zamanda kendi evimizə daşınacamızı söylədi.Dün akşamda annesi ilə konuşdu.Ne söyledi bilməm.Ama bu gün tam farklı idi. Nə yalan söylüyüm hiç konuşmadı.Allahdan günün çohunu işdə olurum.Amma bana onun inanmsı yetər.Sabr edərim.Söz verdim ki bundan sora boş ona verərim.Hər şey çuçum için.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kuzim sende öyle yap eşinin yanında onlarla melek ol eşin olmadıgı zamanlarda lafını söyle zaten . Eşin hörürse sen iyisin onlar laf sokuyor sana inanır. Hem sen azerisen qoy sənə söz deyim azərbaycanda yaxşı baldız da yoxdu qaynana da. Allah sıbir versin bizə.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kuzim sende öyle yap eşinin yanında onlarla melek ol eşin olmadıgı zamanlarda lafını söyle zaten . Eşin hörürse sen iyisin onlar laf sokuyor sana inanır. Hem sen azerisen qoy sənə söz deyim azərbaycanda yaxşı baldız da yoxdu qaynana da. Allah sıbir versin bizə.
Ya kuzim sende öyle yap eşinin yanında onlarla melek ol eşin olmadıgı zamanlarda lafını söyle zaten . Eşin hörürse sen iyisin onlar laf sokuyor sana inanır. Hem sen azerisen qoy sənə söz deyim azərbaycanda yaxşı baldız da yoxdu qaynana da. Allah sıbir versin bizə
Səndə azərisən??Onu düz deirsən.Bir nəfər görmədim ki qaynanasından razı olsun.Mən bundan sonra hər şeyi boşuna verməyə çalışaram. Hər şeyi görən Allah var.Şükür ki o yanımdadı.Əsas odu yoldaşım yanımdadı.Onu sevirəm.Əslində düşünürəm ki qaynanam yoldaşını hələ gənc olanda itirib.Bələkə də o indi tək isdədiyi hamı ona qayğı göstərsin. Hər şey onun dediyi kimi olsun. Ona görə də bəlkə oğlunu da qısqanır.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.