Cola icmek... Birkerecik, cok az :)

• Konbuyu başlatan Nilsu
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nilsu tarafından oluşturulan Cola icmek... Birkerecik, cok az :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,101 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cola icmek... Birkerecik, cok az :)
Konbuyu başlatan Nilsu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kevser55
N

Nilsu

Guest
Merhaba, hanimlar! Cola hamilelitke zararli, bunu biliyoruz, ama birlerecik cok az miktarda dahi kulllananiniz var mi, yani minimum da icilse hemen zarar gosterir mi bebege?

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Merhaba, hanimlar! Cola hamilelitke zararli, bunu biliyoruz, ama birlerecik cok az miktarda dahi kulllananiniz var mi, yani minimum da icilse hemen zarar gosterir mi bebege?
Hemen zarar göstermez bide midede zaten yararlı ve zararlı şeyler ayrılıyor bebeğe geçtiğini düşünmüyorum. Ben içiyorum varsa evde bir bardak falan içiyorum bende yarattığı tek sorun mide ağrısı onun dışında bişey olmuyor ama çok tüketmek zararlı gerçekten

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Fazla olmadığı sürece bi zararı olmaz sonuçta bi şişeyi bi günde içmiyorsanız yada her gün 1 bardak tüketmedikçe zararı olmaz

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Aşırıya kaçmadığın sürekli içmediğin sürece zararı olmaz canım bunda ara sıra içiyorum da öncekilerde çok içtim şükür bişey de olmadı

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Ben günde 3 bardak bile içiyorum midem bulandıgi zaman da gazlı icicek iyi geliyo onun için sürekli fanta içiyorum meyveli gazlı içecekler içiyorum ilk çocuğumda daha çok iciyodum çok şükür bişey olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.